Lukáš Chalupa

Related to

Kadaň představila nové dresy a má mladou posilu

14.September » Hokej.cz
V sobotní sestavě Kadaně proti Českým Budějovicím se objeví nová posila: k týmu se připojil devatenáctiletý útočník Tomáš Koblížek.

Vzpruha pro Kadaň! Pomůžou jí Pavelka a Chalupa

10.September » Hokej.cz
Trhači se den před startem Chance ligy pochlubili parádními novinkami: do Kadaně mají nově střídavé starty sparťanský obránce Tomáš Pavelka (na fotce) a hradecký útočník Matěj Chalupa.

Kadaň představila soupisku. Vrací se Wágner, kdo neuspěl na zkoušce?

9.September » Hokej.cz
Vypadalo to, že útočník František Wágner stráví nadcházející sezonu ve třetí nejvyšší německé soutěži. Jenže během zkoušky v Essenu se zranil a nakonec se vrací domů do Kadaně.

PREVIEW: Farma Sparty a konzultant Růžička. Co letos ukáže Kadaň?

7.September » Hokej.cz
Kadaň poslední dva roky připomínala otloukánka, v některých částech sezony dokonce nebyla důstojným účastníkem Chance ligy.

Olomoučtí hokejisté absolvovali vojenský kurz přežití v přírodě

22.June » ČRo Olomouc
Docela netradiční teambuilding mají za sebou olomoučtí hokejisté. Absolvovali ho ve vojenském prostoru Valcha u Hranic, kde je čekal kurz přežití v přírodě. Pod taktovkou 7. mechanizované brigády. Alespoň na chvíli si tak hráči mohli vyzkoušet, co...

Tato informační stránka o Lukáš Chalupa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Chalupa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes