15
new stories - click to show

Adam Šilhán

Related to

Zvažujete vstup do on-line? Na co si dát pozor

16.April » igloonet blog
Nákupy přes internet rostou v době karantény přímo raketovým tempem a mnoho firem zvažuje urychlený vstup do on-line prostředí. Jaké jsou vaše možnosti a na co si dát pozor? On-line prodej v ČR roste rychleji než v předchozích letech a v době kara...

Na jaké analytické akce jít v roce 2020 (číslo 4 vás šokuje)

1.February » igloonet blog
Na jaké akce má smysl jít, když se člověk zajímá o digitální / marketingová / webová data? Tyhle se snažím pravidelně navštěvovat. Bez sebevzdělávání to nejde, a tak jsem vytvořil seznam akcí na pomezí analytiky a marketingu, kam rád jezdím. Shodo...

Nové dálkové cyklotrasy v Plzeňském kraji se dočkají proznačení

1.October » QAP.cz
Kvůli významným stavbám v rámci Plzeňském kraje došlo na několika místech regionu ke změnám v cyklotrasách. Plzeňský kraj je nechá proznačit . Týká se to hned několika míst!

Muž v hledáčku policie se ukrýval v křoví v Borské ulici - FOTO

1.October » QAP.cz
Strážníci plzeňské městské policie si připsali na konto další úspěch v podobě vypátrání hledaného muže. Úkryt si vytvořil v Borské ulici, strážníkům ale neunikl...

Rekonstrukce Slovanské přinese další uzavírku! Týká se křižovatky s Částkovkou

1.October » QAP.cz
Rekonstrukce Slovanské třídy přinese v říjnu další uzavírku. Konkrétně se týká křižovatky Slovanská – Částkova – Motýlí. Uzavírka potrvá zhruba dva týdny.

Víc než marketingová konference... To je MARKETIKON!

30.September » QAP.cz
Již tento týden v Plzni vypukne největší marketingová konference svého druhu v západních Čechách. Dva dny plné workshopů, strhujících přednášek a obchodních příležitostí, tak to je Marketikon .

Kadaň představila nové dresy a má mladou posilu

14.September » Hokej.cz
V sobotní sestavě Kadaně proti Českým Budějovicím se objeví nová posila: k týmu se připojil devatenáctiletý útočník Tomáš Koblížek.

Vzpruha pro Kadaň! Pomůžou jí Pavelka a Chalupa

10.September » Hokej.cz
Trhači se den před startem Chance ligy pochlubili parádními novinkami: do Kadaně mají nově střídavé starty sparťanský obránce Tomáš Pavelka (na fotce) a hradecký útočník Matěj Chalupa.

PREVIEW: Farma Sparty a konzultant Růžička. Co letos ukáže Kadaň?

7.September » Hokej.cz
Kadaň poslední dva roky připomínala otloukánka, v některých částech sezony dokonce nebyla důstojným účastníkem Chance ligy.

Kadaň s dalšími posilami potrápila Rusy, padla až v prodloužení

7.August » Hokej.cz
Hokejisté prvoligové Kadaně vydřeli v přípravném střetnutí proti ruskému Sachalinu pomyslný cenný bod, s účastníkem Asijské ligy padli 2:3 v prodloužení.

Tato informační stránka o Adam Šilhán zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Šilhán" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes