15
new stories - click to show

Jiří Lodr

Related to

Pěšky, na koních i s velbloudy. Začala Tříkrálová sbírka

5.January » Novinky.cz
Už po čtyřiadvacáté se v ulicích měst a obcí České republiky koná Tříkrálová sbírka. Lidé mohou přispět na pomoc potřebným u desítek tisíc dobrovolníků, ale poslat peníze lze také na bankovní účet sbírky nebo prostřednictvím dárcovské zprávy.

Studenti hotelové školy uvařili ve spolupráci s plzeňskou charitou guláš pro potřebné

20.December » ČRo Plzeň
Vánoce si všichni chtějí užít v klidu mezi svými blízkými. Těm, kteří z nemohou být se svou rodinou, nebo se o sebe nedokážou postarat, pomáhá třeba Městská charita Plzeň.

Plzeň věnuje pozemek na nový hospic

28.November » Novinky.cz
Důstojné prostředí pro důstojný podzim života. V Plzni má vyrůst nový hospic za zhruba čtyři sta milionů korun. Mluví se o něm už dlouho, teď ale došlo k zásadnímu posunu. Město, hejtmanství a biskupství uzavřely memorandum o vzájemné podpoře tohoto…

Plzeňská Diecézní charita pomáhá už 30 let

6.November » Za Plzní
Prvního listopadu 2023 to bylo 30 let, co první biskup plzeňský František Radkovský podepsal rozhodnutí o zřízení Diecézní charity Plzeň. Jako prvního zaměstnance ustanovil Jiřího Lodra, který je po celý čas jejím ředitelem.

Domov pro seniory sv. Jiří na Doubravce oslavil 20. výročí založení

20.September » Plzeňský deník
Dvacet let existence Domova pro seniory sv. Jiří v Mohylové ulici v Plzni na Doubravce si v těchto dnech připomínají klienti, zaměstnanci, vedení Městské charity Plzeň, která je provozovatelem Domova, i další hosté. Pro všechny byla připravena oslav…

Místo bývalé vrátnice vzniklo v Plzni nové zázemí pro lidi bez přístřeší

V prostoru původní vrátnice v areálu v Cukrovarské ulici vzniklo nové zázemí pro lidi v nouzi. Vybudovalo ho město Plzeň, od kterého má areál v dlouhodobé výpůjčce Diecézní charita.

Plzeň: Úředníci vyprázdnili šatníky, do sbírky dali 70 pytlů oblečení, obuvi i hraček

Už po čtvrté se letos konala charitativní sbírka s názvem Ukliď šatník!, kterou mezi zaměstnanci plzeňského magistrátu, jeho organizacemi a dalšími spřátelenými institucemi uspořádal magistrátní odbor sociálních služeb.

Při Tříkrálové sbírce se vybrala rekordní částka, téměř sedm milionů korun

15.February » Plzeňský deník
Ač mají lidé vzhledem ke zdražení potravin i mnoha dalších věcí stále hlouběji do kapsy, byla letošní Tříkrálová sbírka na území Diecéze plzeňské, tedy na území Plzeňského a Karlovarského kraje, rekordní. Lidé přispěli částkou přesahující 6,5 milion…

Na Tři krále bude koledovat biskup, primátor i hejtman

3.January » Plzeňský deník
Součástí letošní celonárodní Tříkrálové sbírky, která probíhá od 1. do 15. ledna, bude opět i společné koledování plzeňských tří králů – biskupa Tomáše Holuba, primátora Plzně Romana Zarzyckého a hejtmana Plzeňského kraje Rudolfa Špotáka.

Solidarita lidí s uprchlíky je úžasná, říká šéf plzeňské charity Jiří Lodr

23.April » iRegiony Impuls
Diecézní charita v Plzni pomohla od konce února, kdy do západočeské metropole dorazili první váleční uprchlíci z Ukrajiny, do konce března téměř třem tisícům rodinám, což je kolem 11 tisíc lidí. „Solidarita lidí s uprchlíky je úžasná, neskutečná, tr…

Ředitel plzeňské charity: Personální politiku u nás dělá Hospodin, posílá do služeb neuvěřitelně úžasné lidi

12.April » ČRo Plzeň
Šedesátku loni oslavil šéf Diecézní charity Plzeň Jiří Lodr. V čele organizace, která pomáhá tisícům lidí, už stojí téměř polovinu svého života.

S ubytováním ukrajinských uprchlíků pomáhá i plzeňské biskupství

4.March » iRegiony Impuls
Do pomoci s ubytováním válečných uprchlíků z Ukrajiny se společně s městy, obcemi a soukromými osobami zapojilo také plzeňské biskupství. Utečencům poskytne devět bytů.

Tato informační stránka o Jiří Lodr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Lodr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes