15
new stories - click to show

Zdeněk Honz

Related to

Poražení ve volbách míří z hejtmanství na školní inspekci i do důchodu

23.November » iRegiony Impuls
Ze dvou třetin se po krajských volbách změnilo personální složení rady Plzeňského kraje. Pro některé změna znamenala odchod z aktivního působení ve veřejné správě, někteří se vrátili k dřívější profesi a další zatím nevědí, čemu se budou dál věnovat.

Bývalý hejtman Bernard podle policie covid-19 nešířil, případ odložen

21.October » Plzeňský deník
Policie zastavila vyšetřování dnes již bývalého hejtmana Plzeňského kraje Josefa Bernarda (55) pro podezření, že šířil koronavirus.

V Horažďovicích bude nový moderní domov pro seniory

12.October » prvnizpravy.cz
Zástupci Plzeňského kraje, města Horažďovice a společnosti SeneCura, největšího nestátního poskytovatele pobytových sociálních služeb v Česku, podepsali smlouvu o spolupráci.

Klokánek v Janovicích si kvůli finanční krizi prodává střechu nad hlavou

8.July » iDNES.cz
Klokánek v Janovicích nad Úhlavou na Klatovsku prodává budovu, ve které sídlí. Fond ohrožených dětí, který zařízení spravuje, tak chce vyřešit vleklé finanční problémy. Jeho vedení však slibuje, že služba v místě zůstane.

Seniorské domy Plzeňského kraje by řešily nákazu přesuny klientů

7.April » Plzeň.cz
Žádné z 12 zařízení seniorských domovů zatím nevyčlenilo desítky lůžek pro lidi v karanténě a nakažené, tak jak jim to nařídil stát. Domy jsou ale na případná stěhování klientů připravené. Kromě vnitřních přesunů může kraj v případě akutních potřeb …

Politiky z kraje vyšetřují policisté kvůli šíření koronaviru

Policisté v Plzeňském kraji vyšetřují šíření nakažlivé nemoci z nedbalosti. V policejním hledáčku by se kvůli šíření onemocnění Covid-19 podle informací Deníku měl objevit mimo jiné i hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard.

Šířili koronavirus? Hejtmana Plzeňského kraje Bernarda a další úředníky prošetřuje policie

6.April » Blesk.cz
Vedení Plzeňského kraje a některé úředníky prověřuje policie. Zjišťuje, jestli se v souvislosti se současnou koronavirovou epidemií někdo z nich nedopustil trestného činu šíření nakažlivé choroby. Pozitivní testy na covid-19 měli radní Radka Trylčov…

Hejtman Bernard má koronavirus. Test byl pozitivní napodruhé

3.April » Seznam Zprávy
Pozitivní test oznámila minulý čtvrtek také radní Radka Trylčová (ODS), u níž má nemoc lehký průběh a léčí se doma. V neděli testy ukázaly, že se koronavirem nakazil také náměstek hejtmana Zdeněk Honz (ČSSD).

Plzeňský hejtman Bernard má koronavirus

Hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard (ČSSD) je pozitivní na koronavirus, potvrdil to na svém facebooku.

pomůcky

30.March » QAP.cz

nájmy

30.March » QAP.cz

Tato informační stránka o Zdeněk Honz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Honz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes