15
new stories - click to show

Jana Bartošová

Related to

Úžasné životy: Režisér Antonín Moskalyk podle historika Michala Dlouhého

11.April » ČRo 2 - Praha
„Poprvé jsem Antonína Moskalyka asi zaregistroval skrze Babičku. A pak samozřejmě přes Třetího prince a jiné televizní pohádky a filmy,“ vzpomíná.

Šéf tiskárny: Státu jsem odvedl desítky milionů, teď nás hodil přes palubu

14.March » Seznam Zprávy
Úspěšná česká tiskárna se dostala na špici v tisku sportovních map, kupovali si je organizátoři závodů napříč Evropou. Ač přišla téměř o všechny tradiční zákazníky, je stále oficiálně otevřená – a tak zůstala bez státní podpory.

Neznámé projevy Klementa Gottwalda. Sliboval všechno všem, řečnil i opilý

9.February » Český rozhlas Plus
„Právě se vracím z Hradu od prezidenta republiky.“ Legendární věta, která nemůže chybět při žádné připomínce nešťastného rozuzlení vládní krize z února 1948.

V době nouzového stavu děti v provozu Čeladenské Berušky velkou změnu nepociťují

4.November » TV Polar
Ranní sezení v kruhu patří k pravidelným rituálům Mateřské školy Čeladenská Beruška. Nic na tom nemění ani v těchto nouzových dnech. Snaží se dětem udržet pestrý program, jehož oblíbenou částí je návštěva zahrady.

Děti v provozu Berušky velkou změnu nevidí

4.November » TV Polar
Ranní sezení v kruhu patří k pravidelným rituálům Mateřské školy Čeladenská Beruška. Nic na tom nemění ani v těchto nouzových dnech. Snaží se dětem udržet pestrý program, jehož oblíbenou částí je návštěva zahrady.

Jak čelit výzvám doby - nikdy neříkej nikdy - pokračování...

V rozhovoru dne 28.4.2020 s učitelkou autoškoly, paní Janou Bartošovou, jsme otevřeli téma vlivu pandemie na společnost a jak se celá situace dotkla jí osobně. Nyní vám přinášíme pokračování rozhovoru.

Jak čelit výzvám doby – nikdy neříkej nikdy

28.April » Liberecká Drbna
Každý prožíváme současnou situaci trochu jinak. Podle svých podmínek, zaměření, životních vizí i hodnot. Mnoho z nás pociťuje různou intenzitu obav a strachu z budoucnosti jak osobní, tak ekonomické. Na toto téma jsme uskutečnili rozhovor s libere...

Když „bílá“ rodina adoptuje Romčata… „Asi jsme dost neobvyklý úkaz, lidi u nich hádají hispánský původ a tak,“ říká maminka

3.January » Rodiče vítáni
Manželé Jana Bartošová a Jan Dolínek postupně adoptovali tři děti. Nejstarší Daneček je „bílý“, Martin a Andulka jsou snědí. „Původně jsme o Romčatech neuvažovali, ale od druhého dítěte jsme si řekli, že se tomu vlastně nebráníme.,“ říká Jana Bart...

Skoro bych řekl, že jsou v něčem po mně, říká otec tří adoptovaných dětí. Dvě jsou romské

27.December » Rodiče vítáni
Manželé Jan Dolínek a Jana Bartošová adoptovali ještě jako kojence tři děti, Dana, Martina a Andulku, kterým je dnes čtrnáct, dvanáct a deset let. “Nevybírali jsme si, a ani jsme se nebáli,” říkají. Jaké to bylo na začátku a jaké to je teď? Opravd...

Lagris mění svou vizuální identitu

Společnost Podravka – Lagris a.s. kompletně mění vizuální identitu své značky Lagris a také podobu její komunikace směrem ke koncovému zákazníkovi. Změna se týká loga společnosti, webu a obalů všech výrobků. Redesign značky proběhne postupně i na ...

Lagris mění vizuální identitu, zavádí nové obaly

7.May » MediaGuru
Změna se týká loga společnosti, webu a obalů všech výrobků. Redesign značky proběhne postupně i na Slovensku a v Maďarsku.

Tato informační stránka o Jana Bartošová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Bartošová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes