15
new stories - click to show

Alena Sobotková

Related to

Home decor: 3x stolek ve funkci solitéru od českých designérů

26.January » Iconiq.cz
Čeští designéři vynikají nejen originálními a skvostnými kousky, ale i inovativními myšlenkami, které stojí na ekologických snahách o udržitelnost a dokonce i na fyzice. Které značky a jejich exkluzivní stolky či další kusy nábytku by u vás doma n...

České ekologické stolky PapeerStack mají desky ze slisovaného papíru a plastu

2.November » DesignMagazin.cz
Jako disertační práci na Mendelově univerzitě v Brně navrhla designérka Alena Sobotková desky ze slisovaného papíru a plastu. Výsledkem jsou kávové stolky v jednoduchém designu, kde konstrukce je vyrobena ze svou kusů masivního dřeva a deska pak z...

Česnečka za deset korun, řízek za padesát. Pavel Maurer navštívil bufet s nízkými cenami jídel

3.March » iROZHLAS
V dnešní uspěchané době jsme zvyklí, že za kvalitní jídlo si musíme připlatit. Ceny pokrmů můžou být ale i tak levné, že se vám to ani nezdálo. Netradiční bufet popisuje Pavel Maurer ve své glose pro Radiožurnál.

Ztracený mazlíček? Pomůže Psí detektiv nebo strážníci

3.February » Brněnský deník
Brno - Pes zaběhnutý poté, co ho vyděsily odpálené petardy, nebo kocour, který zmizel kvůli záletům. Kromě těchto případů řeší Brňané i neobvyklejší problémy s domácími mazlíčky.

Tato informační stránka o Alena Sobotková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alena Sobotková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes