Ilona Dvořáková

Vztahuje se k

Na co kam: Chilli festival Mechov

22.září » Hradecký deník
Hradec Králové /POZVÁNKY/ - Kdo v sobotu navštíví hradecké náměstí 5. května, čeká jej docela ostrý program. Od 10 hodin se tu uskuteční již třetí ročník Chilli festivalu Mechov.

Srdce Hradce začíná tepat divadlem

22.června » Hradecký deník
Hradec Králové - Oblíbený festival Divadlo evropských regionů startuje už v pátek. První den přinese hru z Kosova, obří loutky i brněnské komiky.

Milovníci chilli mají dnes svůj den

23.září » Hradecký deník
Hradec Králové - Až do pozdního sobotního večera patří letní kino Širák všem milovníkům chilli, dobrého jídla a dobré muziky. Už podruhé se tady koná „Chilli festival Mechov vol. 2.“

Hlas zvonu Augustin rozezněl město

30.srpna » Hradecký deník
Hradec Králové - Den zvoníků, který připadá stejně jako svátek svatého Augustina na 28. srpna, přilákal na Bílou věž do Hradce Králové zvoníky z celé republiky.

Návštěvníky vozil unikátní pradědeček Buffry

29.srpna » Hradecký deník
Hradec Králové - Na jubilejním 15. Nábřeží paromilů v Hradci Králové byly k vidění exponáty od 70 vystavovatelů nejen od nás, ale i z dalších evropských zemí.

Soňa Červená: Já jsem věčný těšič, a to těšení mě pozdvihuje

19.června » Žába na prameni
Po sametové revoluci jsem ještě byla angažovaná v Hamburku a vrátit jsem se mohla až v roce 1992, když mi končila smlouva. Stála jsem u Vltavy a říkala si : „Já jsem největším cizincem ve svém rodném městě. Já se snad vrátím zpátky.”

V Bystřeci proberou zlatý poklad

13.června » Orlický deník
Bystřec - Známý investigativní novinář a publicista Stanislav Motl přijede ve středu 14. června do Bystřece promítat dokumenty a přednášet na téma „Kam zmizel zlatý poklad republiky Zlatý vlak".

Večery pod Bílou věží: Hostem bude Soňa Červená

10.dubna » Hradecký deník
Hradec Králové - Jste srdečně zváni na další milé setkání, které se uskuteční v úterý 11. dubna od 19.19 hodin v artové kavárně Artičok.

Povídejte si se známými osobnostmi

14.února » Hradecký deník
Hradec Králové - Nový projekt rozjíždí art kavárna Artičok. Od úterý 14. února se budou v kavárně (respektive vzadu v sále) realizovat asi dvakrát do měsíce Večery pod Bílou věží.

LesFest - festival dokumentárních filmů o lese a přírodě

29.října » Vivarista.sk
Státní podnik Lesy České republiky a Radůza zvou na LesFest 2016, festival dokumentárních filmů o lese a přírodě. Festivalem vás provedou Ilona Dvořáková a režisér, scenárista, herec a moderátor Lumír Tuček. Festival se koná v kině Bio Central v H...

Tato informační stránka o Ilona Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ilona Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes