15
new stories - click to show

Jaroslav Malík

Related to

Manželé z Chropyně zachránili život cyklistce, získali za to titul Gentleman silnic

26.August » Zlin.cz
CHROPYNĚ - Manželé Malíkovi z Chropyně převzali na místní radnici v pořadí 182. a 183. titul Gentleman silnic. Toto ocenění získali za odvahu a pomoc při záchraně lidského života, serveru Zlin.cz to oznámila policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Zachránili život cyklistce, nyní získali čestný titul Gentleman silnic

Když manželé Malíkovi projížděli na konci května Chropyní, nečekali, že budou svědky dramatické události. Jak Deník před časem informoval, před zraky manželů zkolabovala při jízdě na kole dvaačtyřicetiletá žena, narazila do kovového sloupku a zůst...

Cyklistka zkolabovala při vyjížďce na kole: Bývalý policista s manželkou jí zachránili život

5.June » Blesk.cz
Štěstí v neštěstí měla cyklistka z Kroměřížska. Když před víkendem vyrazila na kolo, asi ještě netušila, že výlet skončí bojem o život. O ten její. Naštěstí si jejího kolapsu všimli manželé Malíkovi a udržovali ji při životě, dokud nedorazili zách...

Cyklistka zkolabovala během jízdy. Oživili ji manželé projíždějící okolo

5.June » Novinky.cz
Dvaačtyřicetiletá žena zkolabovala minulý pátek při jízdě na kole na Kroměřížsku. Následně upadla do bezvědomí. Měla ale štěstí, že okolo projížděli manželé Malíkovi, kterým nebyl její osud lhostejný, a poskytli jí první pomoc.

Tato informační stránka o Jaroslav Malík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Malík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes