15
new stories - click to show

Pavel Mára

Related to

Pavel Mára: Tvář je pro mě věčné fotografické téma. V portrétech zkouším zachytit hloubku i povrch

13.August » ČRo
Bývalý jezuitský kostel v Litoměřicích má v současné době nezvyklé obyvatele – velkoformátové portréty z dílny pražského fotografa Pavla Máry.

Pavel Mára: Tvář je pro mě věčné fotografické téma. V portrétech zkouším zachytit hloubku i povrch

4.July » ČRo 3 Vltava
Bývalý jezuitský kostel v Litoměřicích má v současné době nezvyklé obyvatele – velkoformátové portréty z dílny pražského fotografa Pavla Máry.

Pavel Mára – Site specific project

2.July » iFotoVideo.cz
Záměrem projektu výrazného představitele současné evropské fotografie Pavla Máry (* 1951) pro bývalý jezuitský kostel Zvěstování Panně Marii v Litoměřicích je využití dialogu barevnosti barokního prostoru s graficky černobílými i barevně desaturov...

Osobnost české fotografie 2019

24.June » FotoAparát.cz
Asociace profesionálních fotografů ČR udělila již posedmnácté prestižní ocenění Osobnost české fotografie. Titul Osobnost české fotografie za…

Dialog barevnosti. Fotograf Pavel Mára vystavuje v bývalem kostele Zvěstování Panně Marii

20.June » Echo24.cz
V monumentálních prostorách bývalého jezuitského kostela Zvěstování Panně Marii v Litoměřicích vznikla výstava děl výrazného představitele současné evropské fotografie Pavla Máry, která koncepčně navazuje na jeho předchozí výstavy a představuje i ...

Lidské tváře levitující pod barokní klenbou

17.June » Novinky.cz
Výstava Site specific project, kterou připravil pro bývalý jezuitský kostel Zvěstování Panně Marii v Litoměřicích fotograf Pavel Mára (trvá do 16. srpna), konfrontuje moderní velkoformátové snímky s archaickou barokní rozlehlostí.

Chmury zaháním prací, ale lepší je být v pohodě, říká fotograf Pavel Mára

/ROZHOVOR/ Uznávaný fotograf Pavel Mára zahájil v bývalém kostele Zvěstování Panně Marii v Litoměřicích novou výstavu svých fotografií. Jeho umělecky i technicky brilantní snímky zde vyzařují duchovní krásu lidských tváří a těl a dokonale tak souz...

Výstava v litoměřickém kostele ukazuje jedinečnost lidských tváří a těl, jejich duchovní krásu a tajemství

12.June » Náš REGION
Pavel Mára: Site specific. To je název výstavy jednoho z nejzajímavějších současných českých fotografů, instalované v odsvěceném kostele Zvěstování Panně Marii v Litoměřicích.

Host: Pavel Mára, fotograf

S fotografem Pavlem Márou hovoříme o portrétech jeho maminky i o jeho nejaktuálnější instalaci v litoměřickém kostele Zvěstování Panně Marii. Moderuje Naděžda Hávová.

OBRAZEM: Otevření nového dětského hřiště v Žalhosticích

Po několika nezdařených pokusech o dotaci, obec pořídila dětské hřiště ze svých vlastních uspořených peněz a dne 5.6.2020 slavnostně otevřela v obci Žalhostice nové dětské hřiště.

Asociace profesionálních fotografů ČR bude 22.6. 2020 udělovat již posedmnácté prestižní ocenění Osobnost české fotografie.

4.June » iFotoVideo.cz
30 let od Listopadu 1989 je bezesporu příležitost na malé ohlédnutí, co se nejen za tu dobu ve společnosti, politice či kultuře významného odehrálo, podařilo, ale také co možná nenaplnilo naše očekávání nebo nás dokonce zklamalo. Fotografie bývá c...

Pavel Mára – Site specific project

26.May » Informuji.cz
Záměrem projektu výrazného představitele současné evropské... | Litoměřice - (2020-06-10 00:00:00 - 2020-08-16 00:00:00)
Markéta Luskačová - Česká fotografka

Tato informační stránka o Pavel Mára zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Mára" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes