15
new stories - click to show

Michael Dvořák

Related to

Romeo: V době, kdy jsem točil první klipy Kontrafaktu, PSH nebo Coleovi, nikdo netušil, kam až to vyroste

12.June » BBaRáK.cz
Omlouváme se, ale Romea aka Michala Dvořáka je třeba těm, kteří lehce tápají a že jich zřejmě mezi našimi čtenáři moc nebude, celkem dlouze představit. Kromě toho, že se jedná o jednoho s nejstarších, ale hlavně neúspěšnějších a nejvyhledávanější ...

Michal Dvořák z Lucie oživil plakáty Alfonse Muchy, které zapůjčil Ivan Lendl: Hezčí výstavu jsem sám neviděl, říká

2.June » Super.cz
S hudebníkem Michalem Dvořákem (55) jsme před pár měsíci řešili jeho multimediální projekt iMucha. První část už budou moci vidět návštěvníci výstavy v Obecním domě, jejíž brány se opět otevřou.

Nejsme encyklopedický projekt, chceme dělat show, říká k představení iMucha jeho spoluautor Michal Dvořák

Skladatel, muzikant a producent Michal Dvořák je známý nejen z kapely Lucie, ale také díky projektu Vivaldianno. Hlavním tématem rozhovoru však byla nová show iMucha.

Postavu má i po dvou dětech parádní: Sexy manželka hvězdy Lucie se předvedla v plavkách v dubajské poušti

22.May » Super.cz
Sotva Lucie Dvořáková (42) vybalila zavazadla po návratu z dvouměsíční dovolené na Kostarice, tak už je zase začala balit. Krásná dýdžejka, známá pod přezdívkou Lucca, odletěla na pár dny do Spojených arabských emirátů. Manželka Michala Dvořáka z ...

Postavu má i po dvou dětech parádní: Sexy manželka hvězdy Lucie se předvedla v plavkách v dunajské poušti

22.May » Super.cz
Sotva Lucie Dvořáková (42) vybalila zavazadla po návratu z dvouměsíční dovolené na Kostarice, tak už je zase začala balit. Krásná dýdžejka, známá pod přezdívkou Lucca, odletěla na pár dny do Spojených arabských emirátů. Manželka Michala Dvořáka z ...

Další hvězda v Prostřenu: Žhavá dýdžejka Ladida má dvě dcery se sportovcem, ale žije s krásnou Sárou!

21.April » Blesk.cz
Tento týden v Prostřenu vaří hned dvě známé osobnosti - herečka Lenka Kořínková (65) a dýdžejka Ladida, vlastním jménem Linda Štěpničková (45). Ta je matkou dvou dcer, jejichž otcem je snowboardista Martin Černík (44). Ovšem Linda se netají tím, ž...

Sexy dýdžejka Lucca na Kostarice: ROZPÁLILA I VODOPÁDY!

20.April » Aha!
Život si umí vychutnávat na plné pecky. Lucie Dvořáková (42) alias DJ Lucca strávila dlouhou dovolenou na Kostarice, kde poznávala krásy ostrova a samozřejmě se pochlubila i výstavní postavou.

Žamberk: Zachránce dětí ze Zámeckého rybníku převzal ocenění

Určitě si vzpomenete na dramatické chvíle ze záchrany tří dětí, pod kterými se 4. března v odpoledních hodinách probořil led v Zámeckém rybníku v Žamberku.

Bez větve bych do vody nešel, vylíčil zachránce dětí pod ledem

13.April » iDNES.cz
Hasiči ocenili Michala Dvořáka, který 4. března zachraňoval tři děti, které vstoupily na led Zámeckého rybníka v Žamberku a zamrzlá vodní hladina se pod nimi propadla.

Sexy dýdžejka Lucca čerpá energii ze sluníčka: Ohýbá kosti na Kostarice!

31.March » Aha!
Už skoro měsíc si užívá Lucie Dvořáková (42) alias DJ Lucca slunečné počasí na Kostarice. Manželka Michala Dvořáka (55) z kapely Lucie je štíhlá jako proutek a ohebnější ještě více. Udělat most na pláži tak pro ni není žádný problém.

Karanténa už je dlouhá: DJ Lucce chybí publikum, promluvila i o ponorce a krizích s manželem Michalem Dvořákem

28.March » Super.cz
Dřív Lucie „Lucca“ Dvořáková (42) skoro každý víkend hrála pro své publikum na tanečních party. Kvůli koronavirové pandemii ale už téměř šest měsíců před fanoušky naživo nevystoupila a jen občas zahraje v online prostoru.

Terezie Vodička Kovalová: Věnovat se hudbě profesionálně je neskutečná dřina

Violoncellistka, zpěvačka, učitelka a příležitostná modelka v jedné osobě – to je Terezie Vodička Kovalová. Jak se jí podařilo svoji vášeň proměnit v povolání a jak se jí daří se z tak velkého množství práce nezbláznit? Terezie je žena mnoha talen...

Tato informační stránka o Michael Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michael Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes