15
new stories - click to show

Lucie Loosová

Related to

Ostravské stopy: Ostrava je jako vyzývavá kankánová tanečnice, říká Loosová

12.March » iRegiony Impuls
Známý divadelní kus Jonáš a tingl tangl Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra se po letech vrací do Ostravy. Společně s ním se na ostravskou scénu navrátila také výtvarnice Lucie Loosová.

Kulturní léto na zámku Líšno - Splašené nůžky Dalibor Gondík, Otakar Brousek ml.

20.May » Informuji.cz
Splašené nůžky v hlavních rolích s Daliborem Gondíkem a Otakarem... | Bystřice - (2022-08-20 18:00:00 - 2022-08-20 00:00:00)

Hodnocení redakce: Sunset Boulevard (Divadlo J. K. Tyla Plzeň) - 70 % [Lukáš Dubský]

29.April » i-divadlo.cz
V Plzni nastudovali další kvalitní světový muzikál. Hudba A.L.Webbera je tradičně skvělá, na podařené scéně L.Loosové se pak odvíjí příběh, který dává vzpomenout na atmosféru filmů pro pamětníky. Pěvecky se hercům daří opět skvěle, velice hezké je p…

Hodnocení uživatelů: Sunset Boulevard (Divadlo J. K. Tyla Plzeň) - 70 % [MartinB]

30.January » i-divadlo.cz
Hlavní dvojici Normy a Joea a jejich představitelů zastínili herci vedlejších rolí Betty a Maxe. Charlotte Režná jako Betty krásné využila svůj hlas a milý, přirozený herecký projev. Max Pavla Klečky ovládl jeviště v každé scéně, kde se objevil. Ač …

Romantické bydlení v podkroví milují, a to i přes nepraktické šikminy

Kateřina Urban Samková bydlí s rodinou v podkrovním nájemním bytě v historické části Prahy. Přestože se s manželem nepustili do rekonstrukce, povedlo se jim zařídit členitý prostor a dodat mu potřebnou dávku útulnosti i originality.

Balet Národního divadla - Stavovské divadlo - "Brel – Vysockij – Kryl / Sólo pro tři"

26.February » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

Balet Národního divadla - Stavovské divadlo - "Brel – Vysockij – Kryl / Sólo pro tři"

9.February » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

Tato informační stránka o Lucie Loosová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Loosová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes