15
new stories - click to show

Karolína Štuková

Related to

Zemědělci v USA dokážou spočítat emise do posledního zrnka kukuřice

Výrobci potravin budou už brzy schopni sledovat emise uhlíku u produktů, jako jsou kukuřice nebo obyčejná vepřová kotleta. Nový systém, který má hodnotit uhlíkovou intenzitu, umožní značkám uvádět na trh ekologicky šetrnější výrobky.

Cestovní ruch čeká nejhorší časy od roku 89. Zaměří se na domácí turisty

8.April » Seznam Zprávy
Jak bude vypadat letní turistická sezona v roce 2020? Pokud zůstanou hranice země uzavřeny i přes prázdniny, Česko přijde o miliardy korun, které sem každoročně přijíždějí utrácet zahraniční návštěvníci.

Nový žebříček nejbohatších lidí světa. Je mezi nimi i osm Čechů

7.April » Seznam Zprávy
Časopis Forbes zveřejnil každoroční žebříček nejbohatších lidí planety. Promítl do něj už i dopady koronaviru.

Pohled, z kterého přechází zrak. V New Yorku je nová vyhlídka

12.March » Seznam Zprávy
Jeden z nejvyšších mrakodrapů v New Yorku zvaný Severní věž otevřel novou vyhlídku na město. Samotná budova ještě není kompletně postavená. Polovina komplexu se návštěvníkům otevřela během loňského roku, zbytek by měl být hotov do roku 2025.

Otázky a odpovědi: Co přinese stravenková revoluce?

14.January » Seznam Zprávy
Koaliční rada během úterý projedná návrh ministryně financí Aleny Schillerové, který má nabídnout zaměstnavatelům alternativu k běžným stravenkám. Nově by mohli dostávat peníze přímo na účet. A stejně jako dosavadní stravenky – nezdaněné. Se zaved...

Když špatně šlápnete, ví to stélka dřív než vy. Vyvinuli ji Češi

4.January » Seznam Zprávy
Chytrá stélka do bot české firmy Miomove se po letech vývoje poprvé představí za začátku roku na prestižní přehlídce spotřební elektroniky CES v Las Vegas. Z inženýrského prototypu, ze kterého vedlo několik kabelů, se proměnila na první pohled v b...

Muskova raketa vynesla satelity, které připojí Tichomoří k internetu

17.December » Seznam Zprávy
Raketa SpaceX vesmírného start-upu Elona Muska vynesla během pondělní noci na oběžnou dráhu satelity společnosti Kacific. Mají pokrýt připojením k internetu i malé ostrovy Tichého oceánu, kde zatím obyvatelé nemají ke světové síti prakticky žádný ...

Sto žen, které vládnou světu. Na žebříček se dostalo i Slovensko

15.December » Seznam Zprávy
Nejvlivnější ženou planety je pro letošní rok je podle magazínu Forbes německá kancléřka Angela Markelová. Zveřejnil stovku jmen významných žen z nejrůznějších oblastí, od veřejné sféry, politiky, byznysu, neziskového sektoru až po showbyznys.

Nebeská podívaná začíná. V noci budou oblohu křižovat meteory Geminidy

14.December » Seznam Zprávy
Nad Českem budou nejlepší podmínky pro pozorování meteorického roje Geminidy. Problém s viditelností však může nastat, tentokrát ne kvůli mrakům, ale příliš jasnému Měsíci.

Největší kluziště na světě bude poprvé bez ledu

13.December » Seznam Zprávy
Greta by měla z Mexičanů radost. Vedení města Mexico City stálo před stejnou otázkou jako jiné velká města v zimě: jak zajistit lidem možnost bruslení, ale přitom nespotřebovat příliš vody a elektřiny k chlazení. A zvládlo to.

Největší soukromá sbírka whisky jde do dražby. Čítá téměř 4000 lahví

13.December » Seznam Zprávy
O prodej největší soukromé sbírky se má postarat známá skotská aukční síň Whisky Auctioneer už během první poloviny příštího roku. O dražbě informoval server BBC s odvoláním na organizátory aukce.

Denně berou miliony, protože je máme rádi. Nejlépe placení hudebníci

12.December » Seznam Zprávy
Rok se rychle blíží ke konci, což s sebou tradičně přináší záplavu nejrůznějších žebříčků. Dočkali se i hudební fanoušci, které zajímá, jaké honoráře pobírají jejich oblíbenci. Královnou se stala Taylor Swift, která zároveň ovládla žebříček nejlép...

Tato informační stránka o Karolína Štuková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karolína Štuková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes