15
new stories - click to show

Kristýna Férová

Related to

Tipy na víkend na Blanensku. Festival pro židovskou čtvrť ovládne Boskovice

Druhý prázdninový víkend klepe na dveře a s ním i nabídka, co podniknout na Blanensku. Boskovice zvou na tradiční festival pro židovksou čtvrť. Ten nabízí čtyři dny pestrého programu. Ve Velkých Opatovicích si na své zase přijdou milovníci stavebnic…

Zájem o čtvrtou dávku v Brně postupně roste, stejně tak pacientů s covidem

Zvýšený zájem o vakcíny registrují v posledních dnech pracovníci jihomoravských zdravotnických zařízení a očkovacích center. Zatímco začátkem července se počty naočkovaných pohybovaly denně v nižších desítkách, od poloviny měsíce evidují vakcinační …

Pokuta, zrušený tendr i neproplacené nákupy. Jak úředníci Maláčové řešili Babišův střet v zakázkách?

15.July » iROZHLAS
Celkem v šesti případech v minulých dvou letech nedodrželi podle úředníků ministerstva práce zadavatelé pravidla, když přiklepli veřejné zakázky firmám z holdingu Agrofert, zjistil server iROZHLAS.cz. Důvod? Porušení zákona o střetu zájmů. Chybovat …

Hudba, filmy a improvizace. Festival Boskovice přilákal davy, podívejte se

/FOTO, VIDEO/ Už třicátý ročník festivalu pro židovskou čtvrť v Boskovicích oživuje o víkendu město na Blanensku zájemci z celé republiky. Ti cestují za koncerty, filmy, přednáškami a dalšími aktivitami mimo jiné do zámeckého skleníku, muzea, farské…

Ruští vojáci u nás prodávají nakradené věci, říká běloruský student

6.July » Seznam Zprávy
Alexandr Paršenkov, lídr odborového studentského spolku, opustil před několika měsíci svou rodnou zemi. Protesty v Bělorusku sice utichly, politická situace se ale podle studenta nelepší, jen o ní přestala média informovat.

Vlna solidarity je obrovská. Otázka je, zda vydrží, říkají neziskovky

1.March » Seznam Zprávy
Vlna solidarity s uprchlíky z Ukrajiny je obrovská, shodují se zástupci z řad neziskových organizací. Upozorňují ale na to, že pomoc bude potřeba dlouhodobě.

Omikron znovu paralyzuje nemocnice. Některé omezují provoz

11.February » Seznam Zprávy
Kromě nárůstu pacientů se nyní zdravotníci v nemocnicích vypořádávají s dalším problémem – omikron totiž způsobuje potíže i v jejich vlastních řadách. Někde už se omezuje provoz a ruší operace.

Kamiony odjedou. Očkovací místo v Brně končí kvůli nízkém zájmu o vakcíny

4.February » Brněnská Drbna
Pojízdné očkovací místo, jež vzniklo na začátku ledna v centru Brna a fungovat mělo minimálně do konce března, končí. Organizátoři plánovali naočkovat až tisíc lidí denně. Za měsíc fungování ale podali jen pět tisíc dávek.

Brněnské očkovací místo na náměstí Svobody končí, nebyl o něj již dostatečný zájem

4.February » Náš REGION
Očkovací místo na náměstí Svobody v Brně pro nízký zájem v pondělí končí. Za Společnost Podané ruce, která mobilní očkovací centrum provozuje, o tom dnes v tiskové zprávě informovala Kristýna Férová.

Včelička od Rumcajse? Očkovací místa se chystají na nejmenší, ale jen někde

14.December » Seznam Zprávy
Uzpůsobují se očkovací místa potřebám malých dětí, které se nově začnou v Česku očkovat? Někde jim vakcínu podají zdravotníci v pohádkových převlecích. Jde ale spíše o výjimku.

Inflace v lednu dál poroste. I optimisté mluví nejméně o 7 procentech

12.December » Seznam Zprávy
V listopadu stoupla meziroční inflace na šest procent z říjnových 5,8 procenta. Odhady ČNB překonala o 1,1 procentního bodu.

Obrazem: Angela Merkelová a další figurky, které si dáte pod stromeček

12.December » Seznam Zprávy
V obci Seiffen na saské straně Krušných hor ručně vyřezávají dřevěné ozdoby a dekorace. Vedle tradičních louskáčků umí i osobnosti, které znáte ze zpráv.

Tato informační stránka o Kristýna Férová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kristýna Férová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes