15
new stories - click to show

Jan Mihaliček

Related to

Podívejte se: Česká rozžhavená krása se dočkala světového uznání

6.December » Seznam Zprávy
Česká republika má další „zářez“ na seznamu UNESCO. Ruční výroba skla byla zařazena na seznam světového kulturního dědictví. Podívejte se na naši fotogalerii z českých skláren.

V kauze firmy Xixoio padla obvinění. I proti zakladateli firmy Watzkemu

4.December » Seznam Zprávy
Národní centrála proti organizovanému zločinu obvinila v případu tokenové firmy Xixoio jejího zakladatele Richarda Watzkeho z podvodu. Obvinění jsou ještě jeden další člověk a firma.

Průmysl apeluje na vládu. Ceny energií drtí konkurenceschopnost firem

1.December » Seznam Zprávy
ANALÝZA. Český průmysl už nebude konkurenceschopný, pokud vláda nezasáhne. Podnikatelé se opět obávají růstu cen energií, tentokrát kvůli regulované složce. Měla by dopad na kondici tuzemské ekonomiky i prohloubení inflace.

Soud vyhlásil u Liberty Ostrava ochranu před věřiteli. Firma dluží za energie

1.December » Seznam Zprávy
Krajský soud v Ostravě vyhlásil v případě hutní společnosti Liberty Ostrava individuální moratorium. O ochranu před jedním z věřitelů firma sama před časem požádala.

Tokenové Xixoio se rok po razii snaží zastavit policejní vyšetřování

1.December » Seznam Zprávy
Společnost Xixoio pracující na vytvoření digitální burzy pro získávání firemního kapitálu podala žádost o přezkoumání postupu policie ve svém případu. Policie vyšetřuje firmu kvůli podezření z podvodu a praní špinavých peněz.

S nedostatkem strážníků v Brně má pomoct pětitisícový příspěvek na bydlení

14.November » Seznam Zprávy
Městská policie Brno si chce udržet strážníky a motivovat nově nastupující příspěvkem na bydlení a dopravu ve výši 5000 korun měsíčně na osobu.

Soud schválil výplatu 57 miliard korun zhruba 16 000 věřitelům Sberbank

13.November » Seznam Zprávy
Pražský městský soud prohlásil konkurz na Sberbank CZ koncem loňského srpna. Česká národní banka na začátku května pravomocně odebrala bance bankovní licenci a pražský městský soud poté poslal banku do likvidace.

Peníze ze Sberbank před Vánoci: Likvidátorka žádá soud o výplatu věřitelů

7.November » Seznam Zprávy
Insolvenční správkyně padlé Sberbank požádala soud o schválení výplaty věřitelů. Pokud jí vyhoví, mohou zablokované peníze začít proudit ještě před Vánoci. Obce plánují, že je použijí v rozpočtu již v příštím roce.

Pražská zoo v sobotu oslaví 20 let od příchodu gorilího samce Richarda

2.November » Seznam Zprávy
V sobotu uplyne 20 let od chvíle, kdy do pražské zoologické zahrady přišel z britské zoo v Paigntonu gorilí samec Richard, který je otcem všech dosavadních pražských gorilích mláďat.

ČNB drží sazby beze změny. I přes nižší inflaci a pokles ekonomiky

2.November » Seznam Zprávy
Česká národní banka ponechala úrokové sazby opět beze změny, ačkoli růst cen zpomaluje a výkon domácí ekonomiky klesá.

Komentář: Roky nic – a pak jaderná exploze. Typicky české

2.November » Seznam Zprávy
Možná je toho najednou až moc. Vypadá to jako jaderné harašení. Fialova vláda je natolik posedlá atomem, že tlačí hned několik projektů naráz. Bohužel jsou tu i rizika.

Nenecháme se kýmkoli vydírat, vzkazuje Síkela uhlobaronům

26.October » Seznam Zprávy
Není možné, aby ti, kdo lobbovali proti rozvoji obnovitelných zdrojů, nyní toto zaostávání využívali k nátlaku na stát, aby jim začal dotovat jejich byznys, odmítá ministr průmyslu podléhat rétorice majitelů uhelných elektráren.

Tato informační stránka o Jan Mihaliček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Mihaliček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes