15
new stories - click to show

Tereza Dorňáková

Related to

Odborníci vysvětlují, proč ženy v Česku vydělávají méně než muži

10.June » Seznam Zprávy
Průměrná mzda i její medián v České republice opět stouply. Nárůst je však rychlejší u mužů, a to navzdory tomu, že ženy se z koronavirového období vzpamatovávají rychleji. Proč je tedy mezi ohodnocováním obou pohlaví propast?

Uznávaný fotograf kapel přežil pád letadla. „Šanci jsem měl téměř nulovou“

8.June » Seznam Zprávy
Zanedlouho tomu bude rok, co na Písecku havarovalo letadlo se dvěma pasažéry. Navzdory šancím, které mu lékaři dávali, slovinský fotograf Miro Majcen přežil.

Důchodový věk ignoruje čím dál více Čechů. Za deset let je jich dvojnásobek

19.May » Seznam Zprávy
V Česku zůstává ekonomicky aktivních přibližně 150 tisíc lidí starších 65 let. Častěji pracují ti s vysokoškolským vzděláním, nejmenší podíl tvoří absolventi základních škol. Vyplývá to z čerstvých dat Českého statistického úřadu.

Nebezpečné řemeslo. Za třicet let bylo zabito 1500 novinářů

Ruskem vyvolaný konflikt na Ukrajině si vyžádal už sedm obětí z řad novinářů, dalších pět případů se prošetřuje. Novináři nejenom ve válce čelí nebezpečným situacím, za posledních 30 let jich bylo kvůli práci zabito téměř 1500.

Česko si skokově polepšilo ve svobodě tisku. Stačilo, že už nevládne Babiš

Reportéři bez hranic dnes zveřejnili letošní Světový index svobody tisku. Vedou v něm skandinávské země, nejhorší situace je v Severní Koreji. Česko si meziročně polepšilo o celých dvacet příček a ze 40. místa poskočilo na 20.

Unii opouští na 500 diplomatů a pracovníků ruských ambasád

14.April » Seznam Zprávy
Od začátku ruské invaze na Ukrajinu muselo z evropských zemí odejít již 478 ruských diplomatů a dalších pracovníků ruských ambasád či konzulátů. Za nežádoucí osoby prohlásila EU i 19 členů ruské diplomatické mise při EU.

Pětina osmdesátníků nemá třetí dávku, nemalá část není očkovaná vůbec

4.January » Seznam Zprávy
V Česku dosud není vůbec očkováno 36 procent obyvatel. Mezi osmdesátníky je 17 procent neočkovaných, ale další pětina jich nemá posilující dávku.

Cestovatelský semafor: Zjednoduší se návrat z Rumunska, Itálie zpřísnila

17.December » Seznam Zprávy
Kam a za jakých podmínek je možné cestovat v době koronavirové? Seznam Zprávy přinášejí přehled aktuálně platných podmínek vstupu pro turisty, které zavedly jednotlivé evropské země.

Vávra radí dětem: Šetři. Léčka čeká dva metry před pokladnou

16.December » Seznam Zprávy
Oslík, z kterého se sypou peníze. Ubrousek, který se sám prostírá. Že by se měl člověk aktivně starat o svou finanční budoucnost, se české děti z pohádek nedozví. A leckde doma jsou peníze taky tabu.

Znečištění fosilními palivy může mít dopad na plodnost lidstva

16.December » Seznam Zprávy
Dánský výzkum zveřejněný v časopise Nature Reviews Endocrinology ukazuje na možnou souvislost mezi znečištěním fosilními palivy a narůstajícími problémy s neplodností v industrializovaných zemích.

„Žena partnera vyprovokuje.“ Domácí násilí v Česku je skryté za stereotypy

15.December » Seznam Zprávy
Přibližně každá třetí žena a každý 14. muž v Česku zažijí domácí násilí. Pouze velmi malá část z nich se to rozhodne ohlásit policii. Překážkou v řešení mohou být i stereotypy a mýty o domácím násilí ve společnosti.

Den v byznysu: Češi už nejsou jen pivaři, zachutnalo jim luxusnější pití

15.December » Seznam Zprávy
Rychlý přehled nejdůležitějších událostí, které se v byznysu odehrály doma i ve světě ve středu 15. prosince.
Blanka Bohdanová - Česká herečka a výtvarnice
Michael Caine - Anglický herec

Tato informační stránka o Tereza Dorňáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Dorňáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes