15
new stories - click to show

Simona Holecová

Related to

Češi nejsou v hádkách o vyznamenání sami. Fico prosadil „truc medaili“, Poláci vynechávají nepohodlné

28.October » Seznam Zprávy
Udělování řádů a státních vyznamenání v Česku v posledních letech často doprovází politické kontroverze, tajnosti a hádky. Seznam zjišťoval, zda podobný poprask vzbuzuje vyznamenávání i v okolních zemích.

Lidský řetěz z Bejrútu na sever i na jih: Libanon zažil obří protest proti politickým elitám

27.October » Seznam Zprávy
Desítky tisíc lidí se propojily, aby ruku v ruce vzkázaly vládě, že už toho mají dost. Protesty v Libanonu trvají již jedenáct dní.

Pákistánské město svírá strach, už u 900 dětí diagnostikovali HIV

26.October » Seznam Zprávy
Krutou diagnózu si v pákistánském Ratoderu vyslechlo celkem už přes 1100 lidí. Důvodem „epidemie“ je zřejmě opakované používání injekčních stříkaček.

Odcházeli jen s tím, co mají na sobě, říká o nových uprchlících ze Sýrie šéf Lékařů bez hranic

26.October » Seznam Zprávy
Lékaři bez hranic museli opustit oblast v Sýrii, ve které působili. Lékaři tady nejsou kryti v žádné opevněné základně ani nemají ozbrojené stráže. V podobných zónách mohou působit z toho důvodu, že jednají se všemi stranami konfliktu. Na oplátku ...

Je to příjemný zvyk mít napráskané podpisovky, říká baskytarista ukrajinských Jinjer

26.October » Seznam Zprávy
S basákem Eugenem Abdukhanovem jsme probrali kromě jiného vývoj kapely, příjemné starosti s nekonečnými podpisovkami nebo kultovní snímek Big Lebowski.

KLDR odpálila další raketu, nejspíš z ponorky. Část dopadla do japonské výlučné ekonomické zóny

2.October » Seznam Zprávy
Severní Korea odpálila další střelu, tentokrát ze svého východního pobřeží. Zřejmě dvě části balistické rakety dopadly do moře v japonské výlučné ekonomické zóně. Ve středu to oznámila japonská vláda. O střelách informovala jihokorejská agentura J...

Kraj i Brno zaplatí pořadateli MotoGP zbytek dluhů. Budoucnost závodu ale zůstává nejistá

19.September » Seznam Zprávy
Promotér MS silničních motocyklů dostane od státu za letošní ročník i peníze na uhrazení zbylého dluhu ve výši 15 milionů korun.

Johnson žádá v dopise EU zrušení irské pojistky. Postoj sedmadvacítky se ale nemění

20.August » Seznam Zprávy
Boris Johnson se snaží nahnat co nejvíce politických bodů u britských voličů ještě předtím, než jeho země opustí Evropskou unii. Předsedovi Evropské rady Donaldu Tuskovi totiž poslal dopis se třemi důvody, proč by mělo dojít k nahrazení irské poji...

Reportéři Seznamu: Byt za pár let charity. Jak politici hlídali Pražskou plynárenskou. A trable vozíčkářů

20.May » Seznam Zprávy
Souhrn klíčových zpravodajských témat s investigativní novinářkou Sabinou Slonkovou. Autoři reportáží čelí otázkám, které jejich práce vyvolala.

Reportéři Seznamu: Konec řeznictví z holdingu. Kohlíček cestovatel. Další dějství boje s nepoctivými směnárníky. A hrozivé such

Souhrn klíčových zpravodajských témat s investigativní novinářkou Sabinou Slonkovou. Autoři reportáží čelí otázkám, které jejich práce vyvolala.

Tato informační stránka o Simona Holecová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Simona Holecová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes