15
new stories - click to show

Sára Sverenyáková

Related to

Úbytek deštných pralesů pokračuje rychlostí 10 fotbalových hřišť za minutu

6.April » Seznam Zprávy
Ničení nejstarších deštných pralesů na světě pokračovalo i v roce 2023 neúprosným tempem, a to navzdory dramatickému poklesu úbytku lesů v brazilské a kolumbijské Amazonii, ukazují nové údaje.

Lidé zaplatí, ale Nový Prostor si nevezmou. Pomoc lidem bez domova to táhne do minusu

4.April » Seznam Zprávy
Z dobře míněné pomoci člověku v tíživé situaci se snadno může stát systémový problém. Nový Prostor upozorňuje, že je dobré si koupený časopis vždy odnést a prodejce případně podpořit dalším způsobem – například pomocí bonus klubu.

Válka na Ukrajině v mapách: Rusové mírně, ale soustavně postupují kupředu

3.April » Seznam Zprávy
Ruské síly zůstávají aktivnější na většině fronty a využívají tak své výrazné lidské i materiální převahy. Ukrajinci na mnoha místech budují nové obranné pozice. V některých místech se dál zakopávají i Rusové.

E-shopy měly velké oči. Místo rozmachu sklady zejí prázdnotou, říká expert

3.April » Seznam Zprávy
E-shopy si pod dojmem rozmachu z pandemie pronajaly velké sklady, které ale nyní kvůli poklesu e-commerce nemají čím naplnit. Ochlazení je cítit hlavně v regionech, říká šéf realitní skupiny P3 pro Česko a Slovensko Peter Jánoši.

Komentář: Jsme otroky algoritmů. A teď přijde AI

3.April » Seznam Zprávy
Když odhlédneme od nesporných výhod, k algoritmům lze přistupovat také tak, že nám nepomáhají, ale spíše diktují.

Změna klimatu dopadá i na zvířata. Ve střední Evropě se šíří psí parazit

3.April » Seznam Zprávy
Do zemí střední Evropy migrují nové druhy komárů, s nimiž přicházejí nová onemocnění. Platí to i pro zvířata – paraziti, které komáři přenášejí, způsobující nebezpečná srdeční onemocnění u psů. Léčba je náročná a zdlouhavá.

Prověrkou před olympiádou v Paříži neprošlo osm set dobrovolníků

2.April » Seznam Zprávy
Francouzský ministr vnitra Gérald Darmanin v neděli uvedl, že přibližně 800 lidí, kteří „neměli dobré úmysly“, bylo vyloučeno z práce na organizaci olympijských her v Paříži. Prověřeni budou i všichni sportovci či novináři.

Grund: Cesta k bezpečným mobilům nevede přes regulace a nový super–úřad

2.April » Seznam Zprávy
Český telekomunikační sektor je v nejistotě. Chystaný zákon o kybernetické bezpečnosti je prý jen adopcí směrnice EU, je ale přísnější než Evropa požaduje, píše v komentáři šéf Asociace provozovatelů mobilních sítí Jiří Grund.

V Namibii roste pytláctví. Letos byly uloveny už bezmála tři desítky nosorožců

2.April » Seznam Zprávy
Namibie vyšetřuje nárůst pytláctví. Během tří měsíců letošního roku bylo nelegálně uloveno už 28 nosorožců, dvě třetiny v národním parku Etosha. Žádného podezřelého zatím úřady nezadržely.

Poslanec AfD Bystroň dostal peníze od ruské vlivové organizace

28.March » Seznam Zprávy
Deník N upozornil, že se Bystroň zúčastnil také pražské konference Budoucnost Evropy, kde byl i poslanec SPD Jaroslav Foldyna nebo předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová. Právě sjezdu Trikolory se Bystroň účastnil rovněž.

Video: Prezident Pavel při adrenalinovém kousku poslal velikonoční vzkaz

28.March » Seznam Zprávy
Jízda na motorce až do Německa, skok z padáku a teď i vzdušná akrobacie. Další z adrenalinových kousků českého prezidenta Petra Pavla přišel před velikonočními svátky.

Tato informační stránka o Sára Sverenyáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sára Sverenyáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes