15
new stories - click to show

Stanislav Krupař

Related to

Ukrajinec, který se snažil dostat do Rumunska, skoro týden bloudil v horách

9.April » Seznam Zprávy
Rumunští pohraničníci objevili zesláblého Ukrajince, který se snažil přejít přes Karpaty a zabloudil v horách. Čeká ho trest za pokus o nelegální přechod hranice.

Viděl zblízka totální devastaci i smrt. Z Ukrajiny odjíždím s pocitem viny, že zrovna já se vrátit mohu, říká fotograf Krupař

22.March » ČT24
Fotograf Stanislav Krupař dokumentuje ruskou invazi na Ukrajině, třeba poslední týdny strávil na Donbase. Do země, kde zuří válka, prý raději odjíždí, než se vrací. „Protože mám pocit, že to, co tady v Čechách zažíváme, jsou často malichernosti,“ ře…

Indie uvedla, že rozbila gang, který posílal Indy do války na Ukrajině

8.March » Seznam Zprávy
Překupníci, kteří posílali Indy do války na Ukrajině, se na lidi zaměřovali pomocí platforem sociálních médií a prostřednictvím místních agentů. Indie teď jejich gang rozbila.

BONUS: Sibiř obrazem, slovem a tónem

Fotografie se v rozhlase nezprostředkovávají lehce, a tak vás Stanislav Krupař navede, kde získat dobrou vizuální představu o krásách i ošklivostech Sibiře na internetu.

Zprávy z bojiště: O průběhu bojů rozhodují stále více bagry a lopaty

6.March » Seznam Zprávy
I v minulém týdnu pokračovaly ruské útoky na několika místech fronty. Lidská a materiální převaha invazních sil je nadále výrazná, byť tomu výsledky ani v „nejžhavějším“ sektoru fronty v posledních dnech příliš neodpovídají.

„Vysmívání Rusům už opadlo.“ Jak to vypadá na ukrajinské frontě

5.March » Seznam Zprávy
Potíže na frontě pro Ukrajinu nekončí ani po ztrátě města Avdijivka. Život vojáků ukrajinské armády i běžných lidí sledoval přímo v Doněcké oblasti reportér SZ Jan Novák. Setkal se s nelibostí k politikům, ale také s odhodláním.

Online: Reportéři Seznam Zpráv z frontové linie kousek od padlé Avdijivky

4.March » Seznam Zprávy
Pět dní před dovršením dvou let od plnohodnotné ruské invaze na Ukrajinu - se na východ napadené země vypravili reportér Jan Novák a fotograf Stanislav Krupař. Toto jsou zápisky z jejich čtrnáctidenní cesty.

Obrazem: Místo jmen jen čísla. Děsivé tajemství borového lesa u Izjumu

4.March » Seznam Zprávy
Během ruské okupace se v Izjumu pohřbívalo narychlo, místo rakví často jen v igelitových pytlech a s narychlo stlučenými kříži z neohoblovaných latí. Některé mrtvé se stále nepodařilo identifikovat.

Fotky: Zkáza Bohorodyčne. Z kostela je půlka, věž spadla na zem, most do řeky

3.March » Seznam Zprávy
„Lidé sem přijedou, popláčou si a zase odjedou. Vracet se sem už nechtějí,“ shrnuje paní Lili smutnou realitu vesnice v ukrajinské Doněcké oblasti po ruské okupaci.

Strop nad operačním stolem skáče. Přijíždějí ranění po „48 hodinách pekla“

2.March » Seznam Zprávy
Čtyři doktoři a tým zdravotníků ve vesnické kůlně vytahují z vojáků šrapnely o velikosti zapalovačů. Reportéři Seznam Zpráv strávili noc v polní ošetřovně, kam svážejí raněné z bojů kolem Avdijivky.

Pozdravy ze Sibiře. O šamanech, fízlech a chirurzích bez diplomu

1.March » Český rozhlas
Rozlehlá a mrazivá, řídce obydlená, s krásnou přírodou a svébytnou kulturou. Taková je Sibiř neboli ruský Dálný východ. Je to ale také kraj, kam se dřív posílali vyhnanci – teď tu bývají internováni političtí vězni. Místní se tu potýkají s alkoholis…

Obec, kterou rozmetala válka. Z domovů nezbylo nic, kdo neutekl, je mrtvý

1.March » Seznam Zprávy
Vesnice Bohorodyčne u Slavjansku měla před válkou přes osm set obyvatel. Skoro nic z ní nezbylo. Není tam elektřina, nefunguje voda a v širokém okolí jsou poházené miny. Přesto se pár původních obyvatel rozhodlo k návratu.

Tato informační stránka o Stanislav Krupař zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislav Krupař" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes