15
new stories - click to show

Michaela Šmídová

Related to

Jasný trend vysokoškoláků: Stálá práce během vysokoškolských studií

13.October » Česká pozice.cz
Zhruba dvě třetiny vysokoškoláků pracují už v průběhu studia, přičemž absolventi si na vysokoškolském studiu nejvíc cení, že vedlo k celkovému rozvoji jejich osobnosti, říká v rozhovoru Michaela Šmídová z Centra pro studium vysokého školství, jež ...

Nova zahajuje iniciativu Nastartujme Česko, odvysílá k ní speciál

16.April » MediaGuru
Televize Nova spouští iniciativu na podporu české ekonomiky Nastartujme Česko. Ve čtvrtek večer odvysílá diskuzní speciál, kterým iniciativu zahájí.

[aktualita] Nova chce podpořit podnikatele, zařadí mimořádný pořad Nastartujme Česko

15.April » DigiZone.cz
Ve čtvrtek 16. dubna 2020 ve 21.25 odvysílá televize Nova diskuzní speciál Nastartujme Česko. Spustí tím svou iniciativu na podporu české ekonomiky, která nese stejný název. Televize Nova vyzývá veřejnost k podpoře lokálních živnostníků a podnikat...

Fialovou už stihli nahradit: Další blondýnka na scéně!

12.September » Aha!
Posledních 5 let každou neděli uváděla Střepiny. Teď ale moderátorka Markéta Fialová (48) kývla na nabídku od konkurenční Primy a její nový zpravodajský kanál. A Nova nezaváhala - od desetiměsíčního Matyáška povolala Michaelu Šmídovou (33).

Tato informační stránka o Michaela Šmídová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Šmídová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes