15
new stories - click to show

Petr Sovič

Related to

19. přehlídka dechových hudeb v Košťálově

6.May » Informuji.cz
Tradiční přehlídka dechových hudeb, vystoupí mažoretky DDM Lomnice nad... | Košťálov - (2021-09-04 13:00:00 - 2021-09-04 00:00:00)

Divadélko v Knoflíku zve na Tři prasátka

3.October » Pražský patriot
Kulturní a rodinné centrum Knoflík, neděle 4. října. Začíná se v 16: 30 hodin v Kavárně Knoflík, Jablonecká 724/6. V případě velkého zájmu se odehraje i představení od 15: 30 hodin.

Komentovaná procházka Prahou 6: Z Ořechovky k baroknímu opevnění

19.September » Pražský patriot
Procházka s Prahou 6 s průvodkyní Hedvikou Čenkovou provede družstevní zástavbou pro státní zaměstnance a úředníky, kolem bývalé Masarykovy parcely a poté ulicí do míst, kde bývala cihelna Panenská.

Svatováclavský pochod v Praze 13

19.September » Pražský patriot
Praha 13 společně se Střediskem sociálních služeb zvou v pátek 25. září nejen seniory na již tradiční Svatováclavský pochod. Startuje se v 10 hodin od Střediska sociálních služeb Prahy 13.

Zábava v Parku Podviní

17.September » Pražský patriot
V parku Podviní na zájemce 20. září čeká od 14 do 18 hodin hudba – swingové a jazzové hity Gramofonu Petra Soviče. Děti zabaví pohádka Zachraňte princeznu, skákací hrad nebo koníci z Ráje poníků. A připraveno bude i dobré jídlo.

Zachraňte princeznu v parku Podviní !!!

15.September » Praha 9
Park Podviní ve Vysočanech bude v neděli 20. září patřit celé odpoledne všem, kteří milují pohádky. Zahrajte si s námi velkou pohádkovou hru „ZACHRAŇTE PRINCEZNU". Poznáte dračí království, kouzelný nápoj, zlého rytíře, hodnou babu Jagu a další pohá…

LIVE: Díla Ondřeje Soukupa projasnila noc na promoklém festivalu filmové hudby Soundtrack

30.August » iREPORT.cz
Pořadatelé festivalu filmové hudby Soundtrack v čele s jeho ředitelem Michalem Dvořákem si letos vybrali pořádný kopec smůly. Nejdříve museli původní program kvůli koronavirové pandemii přesunout na příští rok, a když už...

iMucha a Soukup rozpohybují v zdi zámku v Poděbradech

26.August » PLAY.cz
Ve dnech 27. až 30. srpna proběhne v Poděbradech Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií Soundtrack, s podtitulem Jedeme dál. Uskuteční se podle aktuálních pravidel pořádání kulturních akcí v open air režimu a vstup bude zdarma. Ve čtvrtek h…

Podkroví Live (43) - Petr Sovič & Gramofon - minikoncert (záznam)

Zaposlouchejte se do dlouhohrající desky plné nezapomenutelných hitů! Pořad můžete sledovat ZDARMA na…

Mělnické vinobraní 2018 - program

9.April » Mělníček.cz
Tradiční slavnosti vína na Mělníku. Tři dny skvělé zábavy pro všechny generace. Čtyři scény, historie, kvalitní mělnický burčák, jarmark i atrakce pro děti. To vše v rámci oslav 100 let české státnosti a 80.konaného vinobraní.

O životě rozhodují mnohdy sekundy. F-M se proto připojil do projektu Obálka do lednice

20.January » TV Polar
Město se připojilo ke krajskému projektu Obálka do lednice. Cílem projektu je přispět k efektivnímu zajištění pomoci v situaci tísně, ohrožení zdraví nebo života.
Pavel Kantorek - Český přírodovědec, autor kreslených vtipů

Tato informační stránka o Petr Sovič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Sovič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes