15
new stories - click to show

Karel Hála

Related to

Takhle jste krásnou Jitku Boho ještě neviděli: Skončila s jiným nosem, zuby a bez vlasů

6.May » Super.cz
Zatímco v minulém kole show show Tvoje tvář má známý hlas vypadala jako princezna, tentokrát k ní bude mít hodně daleko. Jitka Boho (29) se v oblíbeném pořadu objeví s takovou proměnou, kterou jste u ní ještě neviděli.

Krásná Jitka Boho prošla razantní proměnou: Kvůli Tváři šla dohola

5.May » eXtra.cz
Show Tvoje tvář má známý hlas už v neděli večer pokračuje na obrazovkách televize Nova. Šokující proměna v rámci osmé epizody tentokrát připadla na krásnou Jitku Boho (29), která šla dohola.

Má pouť - Karel Hála a Frank Sinatra

4.April » ČRo
Také tato píseň je coververzí. Originál i jeho příběh si můžete poslechnout v hudební rubrice Martina Schustera.

Úžasné životy: Karel Hála podle zpěváka Jana Smigmatora

7.February » ČRo 2 - Praha
Zpěvák Karel Hála je považován za jednoho z nejlepších českých swingařů druhé poloviny 20. století. Začínal jako operetní a muzikálový zpěvák.

Když císařův pekař zpíval mistrům světa při dobývání uranu. Za láskou se rádo chodívalo do Rybné. Fejeton Jiřího Macků

7.February » KrajskeListy.cz
Vzpomínky se vracejí. Někdy automaticky, ač o to člověk právě nestojí, jindy si je vybaví až po delším kutání v mozkových závitech. Ty nejdůležitější bývají výroční a zvláště takové, k nimž se váží určité vzpomínky, natož dramatické. Nejen osobní,...

Karel Hála byl králem českého swingového zpěvu

2.November » ČRo
Bydlel na venkově, v chráněné oblasti Kokořínsko, a po Praze se mu vůbec nestýskalo. Když chtěl vidět Hradčany, zajel se podívat.

Senioři ve Stříbrných terasách mají program po celý týden

6.October » Jihlavské listy
Program Týdne sociálních služeb od včerejška do 11. října zažívají obyvatelé domova pro seniory Stříbrné terasy v Jihlavě. Včerejší dopoledne patřilo sportu. V jídelně se o ceny hrály kuželky, další disciplínou bylo shazování plechovek. Odpoledne ...

Elegána s holou hlavou Karla Hálu ženy milovaly

28.September » ČRo Region
Karel Hála zářil na české hudební scéně šedesátých a sedmdesátých let. Lidé z hudební branže ho považovali za českého krále swingového zpěvu.

Výlet lodí po Labi

29.August » i60.cz
Na i60.cz naleznete redakční a čtenářské články, fotografie, tipy na události, soutěže, zralé modelky, chat, kvíz, seznamku pro aktivní seniory

Nakázané smyšlenky II

24.April » Ostrov Janiky
Autor: orinoko – Covid 19 připomíná proslulou vesmírnou černou díru. Od určitého momentu se věci i v jeho případě nacházejí za horizontem událostí. – V medyjálním prostoru se objevil novy fake. Nebyl to prý Karel Hála, kdo nazpíval – Dej mi pár ok...

Tato informační stránka o Karel Hála zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Hála" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes