15
new stories - click to show

Richard Hora

Related to

Zámrsk: Nebezpečná křižovatka bude brzy minulostí. Nahradí ji kruhový objezd

24.July » Orlický deník
Zámrská křižovatka denně trápí stovky řidičů. Problematická frekventovaná křižovatka je zároveň místem dopravních nehod, které často končí tragicky. To vše by však mělo být brzy minulostí. Na začátku srpna se totiž začne přestavovat. Na místě vzni...

Most u Uherska komplikuje stavbu dálnice D35. Otevře se o půl roku později

20.July » Orlický deník
/FOTO, VIDEO/ Dálnice D35 nabírá na druhém z nyní budovaných z úseků zpoždění. Stavbu mezi Časy a Ostrovem protáhne komplikace na mostu u Uherska, který budou dělníci stavět netradiční metodou. Podívejte se ve videu na současný stav výstavby jak p...

U Zámrsku zmizí nebezpečná křižovatka, začne její přestavba na okružní

14.July » iRegiony Impuls
Ředitelství silnic a dálnic začne přestavovat nebezpečnou křižovatku u Zámrsku na Orlickoústecku na kruhový objezd. Stavba za téměř 49 milionů korun má být hotova do konce roku. Obce si však více oddechnou až po dostavbě obchvatu Vysokého Mýta.

Oprava hřebečského tunelu se posouvá, v zimě by na objížďce hrozil kolaps

25.June » iRegiony Impuls
Řidiče letos nečeká dlouho očekávaná uzavírka tunelu Hřebeč na důležitém silničním tahu I/35. Kvůli zpožděné přípravě náročné stavby, která je naplánována na dlouhých devět měsíců, se generální oprava tunelu odkládá o rok.

Hřebečský tunel na I/35 se v pondělí opět na deset dní uzavře

12.June » Orlický deník
Opravy silnic v regionu jsou v plném proudu. Od pondělí 21. června čeká na řidiče další komplikace. Oblízdná trasa bude jako obvykle po staré klikaté státovce.

Tady pozor! Podívejte se, kde se v Pardubickém kraji nejčastěji bourá

Okružní křižovatka u Opatovic nad Labem je místem, kde se za poslední dva roky stalo v kraji nejvíce nehod. Druhé nejvyšší číslo připadá na světelnou křižovatku na hlavním tahu I/35 v Litomyšli, třetí pak na křižovatku u Českého Lačnova.

Tady pozor! Podívejte se, kde se v Pardubickém kraji nejčastěji bourá

/INTERAKTIVNÍ INFOGRAFIKA/ Okružní křižovatka u Opatovic nad Labem je místem, kde se za poslední dva roky stalo v kraji nejvíce nehod. Druhé nejvyšší číslo připadá na světelnou křižovatku na hlavním tahu I/35 v Litomyšli, třetí pak na křižovatku u...
Jiří Štaidl - Český písňový textař, scenárista, hudebník
Pavlína Filipovská - Česká herečka a zpěvačka
Ilona Csáková - Česká zpěvačka
Waldemar Matuška - Československý zpěvák
Eva Pilarová - Česká zpěvačka

Tato informační stránka o Richard Hora zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Richard Hora" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes