15
new stories - click to show

Zdeněk Borovec

Related to

Všímej si víc, mých lepších stránek

19.May » ČRo
Tu píseň napsal americký rockový zpěvák, ikona z Detroitu, Bob Seger. Vyšla na jeho desátém albu s názvem Stranger In Town v roce 1978. Tím ale její osud neskončil.

You‘ll Never Walk Alone: jak vznikla slavná hymna. Z muzikálu na Anfield

17.April » iSport.cz
Byli čtyři kluci z Liverpoolu a ti v 60. letech nazpívali možná nejslavnější fotbalovou píseň všech dob. Ano, řeč je o hitu You‘ll Never Walk Alone, ovšem pozor, nikoli o Beatles. Dnešní hymnu FC Liverpool má na svědomí kapela Gerry and the Pacema...

Hodnocení uživatelů: Kleopatra (Divadlo Broadway) - 60 % [Krocka]

29.March » i-divadlo.cz
Představení, které neurazí ani nenadchne. Píseň ,,Teď královnou jsem já´´ je asi nejlepší co v celé inscenaci nalezneme. Hned za ní by byla Monika Absolonová a její herecký výkon, ale jinak nic co by mě nějak extra zaujalo.

Hodnocení uživatelů: Dracula (Hudební divadlo Karlín) - 40 % [Krocka]

29.March » i-divadlo.cz
Na tento muzikálový fenomén jsem se velmi těšila, ale nakonec jsem byla docela zklamaná. Děj mě příliš neoslovil, možná to ani nebylo tak dějem jako spíš způsobem zpracování a obsazením. Snad jen výkon Moniky Absolonové se mi líbil. -viděno ze záz...

Výlety do světa populární hudby a filmu

14.February » ČRo 2 - Praha
Skladby z muzikálů Děj se co děj, Porgy a Bess, Sunset Boulevard a Ples upírů. Druhá část bude věnována dnes již legendárnímu textaři Zdeňkovi Borovcovi.

Muzika hraje, Haně Zagorové a Štefanu Margitovi to společně ladí

19.November » Kultura21.cz
Zajímavý hudební výlet učinili Hana Zagorová a Štefan Margita, kteří natočili album Konečně společně. Původně mělo doprovázet jejich megakoncerty v O2 Aréně, jež se ale kvůli šíření koronavirové infekce (kterou si mimochodem oba zpěváci prošli) le...

Jak se budí princezny:Hrušínský si způsobil těžký úraz okouzlen krásnou Růženkou

29.October » Kafe.cz
Pohádka, která neukazuje jen klasický a notorický příběh spící princezny, ale také podporuje na cestě za pravým štěstím. To je česká filmová pohádka režiséra Václava Vorlíčka z roku 1977. Scénář napsala Bohumila Zelenková na motivy pohádky O Šípko...

Dracula

17.October » Informuji.cz
Hudební divadlo Karlín ve spolupráci s LL Production a ProVox music... | Praha 8 - (2021-02-25 19:00:00 - 2021-02-25 00:00:00)

Vystoupením v Carnegie Hall se mi splnil životní sen

30.September » ČRo 2 - Praha
Karel Gott nám hned v úvodu zazpíval píseň „Já žil, jak jsem žil“ s textem Zdeňka Borovce, za doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka a Smyčcové skupiny Rudolfa Wiedermanna.

Hodnocení uživatelů: Dracula (Hudební divadlo Karlín) - 80 % [Annikka]

27.September » i-divadlo.cz
Lukáš Dubský to napsal dokonale ? Karlínská verze dává vzpomenout, proč je Dracula mezi muzikály takovým fenoménem. Velmi působivá inscenace, která napravila prohřešky verze z r. 2013. Kumpricht velmi příjemně překvapil.

Tato informační stránka o Zdeněk Borovec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Borovec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes