15
new stories - click to show

Lada Součková

Related to

FOTO, VIDEO: Nový železniční most putoval z letiště po kolejích

8.October » Pardubický deník
Pardubice brzy budou mít nový železniční most, který překlene koridor na Prahu. Jezdit po něm budou vlaky z Chrudimi do Pardubic a opačně.

Odpad vnímáme jako surovinu, s níž obchodujeme, říká starosta Opatovic

4.September » Pardubický deník
/ROZHOVOR/ Pavel Kohout je starostou Opatovic od roku 2003. Deníku vyprávěl o tom, proč se obec umisťuje na prvních příčkách soutěží věnovaných odpadovému hospodářství nebo jaké vidí přínosy v budování nových skladovacích hal za obcí.

Památkově chráněný most mezi Břehy a Přeloučí už je opraven

1.September » Pardubický deník
Od středy je opět průjezdný most přes Labe v Přelouči. Oprava na památkově chráněném mostu, která vyšla na 41 milionů korun, už je hotová, a tak se na důležitou spojku mezi Břehy a Přeloučí opět mohou vrátit řidiči Pardubický kraj zde dokončil úpr...

Divoký noční život v Pardubicích doprovázejí rvačky. Město se chystá zasáhnout

1.September » Pardubický deník
Strážníkům a policistům se množí výjezdy k rvačkám a fyzickým napadením na Pernštýnském náměstí v Pardubicích. Narůstající agresivitu o víkendech bude řešit i vedení města.

Stavba moderní hasičárny v Opatovicích se blíží do finále

30.August » Pardubický deník
V Opatovicích nad Labem finišuje stavba nové hasičské zbrojnice, která bude umístěná v bývalém areálu technických služeb.

FOTOGALERIE: Na fotbalovém stadionu se stále bourá, demolice ještě nekončí

30.August » Pardubický deník
Letní stadion v Pardubicích je stále v obležení demoliční čety. Nyní se k ní ale přidají i dělníci, kteří část stadionu vyztuží, a poté bude ještě několik týdnů demolice pokračovat.

Obchvat přivedl do Opatovic ještě víc aut, situace je nyní neúnosná

27.August » Hradecký deník
/FOTOGALERIE, SROVNÁNÍ SITUACE PŘED A PO ZPROVOZNĚNÍ OBCHVATU/ Zprovoznění obchvatu v Opatovicích nad Labem před osmi lety přivedlo do obce paradoxně ještě více aut. Nyní je situace neúnosná a obec žádá po krajích řešení. Navrhovanou variantu obno...

FOTO: Policisté, zdravotníci i hasiči připravovali děti na návrat do školy

26.August » Pardubický deník
Záchranné složky Pardubického kraje v Paláci Pardubice připravovaly ve středu děti na návrat do lavic při akci Zpátky do školy. Děti ti před začátkem školního roku mohly připomenout pravidla silničního provozu a první pomoci i postupy, co dělat v ...

Obchvat přivedl do Opatovic ještě víc aut, situace je nyní neúnosná

26.August » Pardubický deník
Zprovoznění obchvatu v Opatovicích nad Labem před osmi lety přivedlo do obce paradoxně ještě více aut. Nyní je situace neúnosná a obec žádá po krajích řešení. Navrhovanou variantu obnovení staré silnice ale rada neschválila.

MHD v Pardubicích podraží. Do pár let navíc z vozů vymizí papírové jízdenky

25.August » Pardubický deník
Po čtyřech letech stoupne cena jízdného v pardubické MHD. Zdražení nejvíce pocítí cestující využívající papírové jízdenky. Roční lítačka ale naopak zlevní.

HISTORICKÉ FOTO: spojenecké nálety zničily půlku Pardubic, stovky lidí zemřely

24.August » Pardubický deník
Pardubice se v roce 1944 staly cílem celkem tří náletů, kdy na město mířilo celkem 11206 pum o celkové hmotnosti 870 tun. Většina z nich mířila na tehdejší Fantovy závody - nynější Paramo.

Žena z Vysočiny, která zmasakrovala muže paličkou na maso, dostala 10 let

Nedostala dárek k Vánocům, tak na partnera vzala paličku na maso a pobodala ho nožem. Dárek proto dostala od pardubického soudu, a to ve formě deseti let za mřížemi. Ve vazbě ale stále sedí i její partner, podezřelý z toho, že po incidentu chtěl v...

Tato informační stránka o Lada Součková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lada Součková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes