15
new stories - click to show

Jaroslav Müller

Related to

Riedlova hrobka v Desné patřila sklářským králům. Město z ní chce vytvořit galerii

22.November » Liberecká Drbna
Původně patřila Riedlova hrobka, která se nachází v jizerskohorském městečku Desná, podnikateli a majiteli desenské sklářské hutě Josefu Riedlovi. Město Desná by zde chtělo vytvořit galerii a zpřístupnit místo veřejnosti.

Předpoklady se naplnily a tak Velkou pardubickou na závodišti sledovalo 15 tisíc diváků

12.October » sportovnilisty.cz
Loňský ročník Velké pardubické se běžel před prázdnými tribunami, letos se už diváci mohli na Pardubické závodiště vrátit. Pořadatelé s ohledem na stále přetrvávající proticovidová opatření předpokládali návštěvnosti na hranici patnácti tisíc lidí...

Tady jsem skákal Taxis já, ukazoval Váňa syndikátníkům Theophila

10.October » iSport.cz
Kde nejlépe najíždět na Velký Taxisův příkop? Jaká je legendární překážka po úpravě ze začátku sezony a jak vypadají další skoky z bezprostřední blízkosti? To vše osobně ukazoval a popisoval Josef Váňa den před startem 131. ročníku Velké pardubick...

Chudší a s upraveným Taxisem. Velká pardubická ale bude znovu s diváky

9.October » iDNES.cz
Je to sportovní svátek, jedna z největších akcí v Česku. Už po 131. se do pardubického areálu sjíždí dostihová elita. Jaká letošní Velká pardubická bude? S diváky, s legendou Josefem Váňou v roli trenéra, ale i s nižšími dotacemi a s upraveným Tax...

Po stojednatřicáté se poběží Velká pardubická. Titulárním partnerem je Slavia pojišťovna

3.October » sportovnilisty.cz
Druhá říjnová neděle je již tradičním termínem konání vrcholu tuzemské překážkové sezony. Řeč je o dostihu zařazenému do mezinárodní seriálu Crystal Cup, tedy o Velké pardubické. V roce 2021 zapíše už 131. ročník a už potřetí je jejím titulárním p...

Stejné parametry, mírnější doskoková hrana. Taxisův příkop prošel úpravami, měl by být bezpečnější

19.August » Český rozhlas
Nejslavnější překážka Velké pardubické prošla změnami, Taxisův příkop už je upravený. Nic se nemění na jeho náročnosti a délce, stále bude jedním z nejtěžších v celém kurzu, skok by ale měl být výrazně bezpečnější. Hlavním cílem je, aby nedocházel...

Taxis se změnil, má být bezpečnější. První koně ho vyzkouší na Velké pardubické

19.August » Orlický deník
/FOTO, VIDEO/ Nejobávanější překážka Velké pardubické prošla na začátku týdne úpravou, díky níž by na ní už nemělo docházet k fatálním pádům.

Obávaný Taxis je bezpečnější. Trvalé znehodnocení a ztráta věhlasu, brojí ale legenda

19.August » Aktuálně.cz
Nová podoba nejtěžší překážky je výsledkem jednání expertní skupiny a diskusí s odborníky, účastníky dostihů i s Českou asociací steeplechase.

Taxis je bezpečnější, slavná koňská překážka má mírnější doskok

19.August » iRegiony Impuls
Slavná překážka Taxisův příkop doznala po 28 letech dalších změn. Pořadatelé Velké pardubické zachovali šířku příkopu, hrana je však mírnější, aby dopad pro koně, který špatně skočí, nebyl smrtelný.

Taxis se změnil. První koně ho vyzkouší na Velké pardubické

19.August » Pardubický deník
Nejobávanější překážka Velké pardubické by měla být již bezpečnější. Taxisův příkop prošel na začátku týdne úpravou, díky níž by nemělo na překážce docházet k fatálním pádům.

Taxisův příkop se změnil. Po úpravách má být bezpečnější

18.August » ČT sport
Pořadatelé Velké pardubické upravili legendární a nejtěžší překážku. Taxisův příkop by měl být po dvou dnech prací podstatně bezpečnější.

Problém v Beskydech. Čidla ukazují, že návštěvnost Lysé hory je doslova na hraně

5.August » Slovácký deník
/SERIÁL/ Nemá to nic společného s „velkým bratrem“ či „trasováním“, ochranáři jen vyhodnocují vytíženost vybraných turistických stezek… a ta červená z Ostravice skutečně nemá konkurenci.

Tato informační stránka o Jaroslav Müller zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Müller" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes