15
new stories - click to show

Tomáš Siwek

Related to

Farníci i sportovci proti Babišovi. Od jeho návštěvy Brodu se distancují

11.March » iRegiony Impuls
Nepříliš vlídného přijetí se dnes dočkal předseda hnutí ANO Andrej Babiš, který přijel na předvolební návštěvu do Havlíčkova Brodu. Zdejší farnost mu zrušila plánovanou prohlídku kostela a proti besedě v prostorách softballového klubu Hroši se posta…

Chcete-li na brigádu, můžete. Práce třeba ve výrobě nebo zemědělství je dostatek

Práce je dost. Studenti středních a vysokých škol, stejně jako lidé, kteří si chtějí přivydělat, mohou stále najít přes léto brigádu.

Na Vysočině chybí pracovníci ve strojírenství, stavebnictví i v jiných oborech

12.August » Jihlavské listy
Na Vysočině hledají nové pracovníky strojírenské a stavební firmy a podnikatelé z dalších oborů, chybí například i skladníci, řidiči a kuchaři. Jak vyplývá ze statistik Úřadu práce ČR, nabídka volných pracovních pozic na Vysočině od začátku letoška …

Ze zavřené restaurace do lesa nebo do zemědělství. I takové věci se dějí na trhu práce

Trh práce zažívá ve stínu covidové pandemie nečekané zvraty. Nejhůř je na tom sektor hotelů, restaurací a kaváren. V Dobrém dopoledni byl Tomáš Siwek z personální agentury.

Brigáda na léto? Více šancí máte v zemědělství a službách

Najít si brigádu na léto nebylo pro studenty v minulých letech příliš složité. Práce bylo dostatek. Letos je ale situace odlišná.

Uplynulá krize může ve firmách odhalit, kteří zaměstnanci nejsou nepostradatelní

Průmysl, služby a celý podnikatelský sektor má za sebou bezmála tříměsíční útlum. Všechno zastavila pandemie koronaviru.

Tato informační stránka o Tomáš Siwek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Siwek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes