15
new stories - click to show

Tomáš Jelínek

Related to

Pražský výběr v Drážďanech připomene výročí okupace Československa

12:15 » Forum24
Koncertem skupiny Pražský výběr v den výročí okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy v srpnu 1968 vyvrcholí 21. srpna dvoudenní kulturní festival v Drážďanech. Akce se koná na náměstí Georg-Treu-Platz v centru města a je koncipována jako sou…

Kosovo kvůli obavám z nedostatku elektřiny zakázalo těžbu kryptoměn

6.August » EnergoZrouti.cz
Kosovo kvůli vysokým cenám elektřiny a obav z jejich nedostatku zavádí nová opatření. Ta by měla zajistit dostatek energie pro vytápění domácností, snížit energetickou náročnost veřejných institucí nebo také zakázat těžbu kryptoměn.

Zákaz uhlí byl na spadnutí, místo toho ale jeho spotřeba letos dosáhne rekordů

31.July » EnergoZrouti.cz
Zákaz využívání uhlí pro vytápění měl v mnoha zemích EU začít platit už během několika let. Plány na ukončení jeho spalování mělo i Česko. V současnosti to ale vypadá na jeho renesanci, která by mohla přinést rekordy už letos nebo v příštím roce.

Chcete tepelné čerpadlo? Letos už ho nepořídíte - nejsou, upozorňuje nizozemský dodavatel

28.July » EnergoZrouti.cz
Chcete letos nainstalovat tepelné čerpadlo? Tak to už máte asi smůlu. Největší nizozemská firma, která se zabývá instalacemi tepelných čerpadel varuje, že na instalaci si nyní zákazníci budou muset počkat i více než rok.

Nevýhoda elektromobilů je pryč. Čínské Nio nabídne ještě letos baterii, která umožní dojezd až 1 000 kilometrů

27.July » EnergoZrouti.cz
Největší nevýhoda elektromobilů by se ještě letos mohla odporoučet. Podle informací čínských médií by měla automobilka Nio ještě letos začít prodávat novou polovodičovou baterii, která zajistí dojezd až 1 000 kilometrů na jedno nabití.

Kolín testuje svého odchovance, s týmem už byl i Koukal

26.July » Hokej.cz
Obránce Tomáš Jelínek, který má v extralize za Pardubice odehráno osm zápasů, bojuje o smlouvu v Kolíně. Zaujme na zkoušce?

Plyn čeká další zdražení kvůli novému omezení dodávek z Ruska, podle ukrajinského prezidenta jde o teror

26.July » EnergoZrouti.cz
Cena zemního plynu v následujících dnech nejspíš opět prudce poroste. Může za to další odstávka, kterou Gazprom chystá zahájit. Jak uvedl ukrajinský prezident Zelenskyj, ze strany Moskvy jde o terorizování Evropy.

Dohoda o ukončení pracovního poměru podepsaná pod nátlakem

26.July » ePravo.cz
Kdy nemusí stačit pouze podání žaloby o neplatnost rozvázání pracovního poměru dle zákoníku práce a je nutné výslovně se dovolat relativní neplatnosti dohody o ukončení pracovního poměru? A lze hmotněprávní námitku neplatnosti právního jednání uplat…

Mercedes-Benz zahájil v Německu sériovou výrobu „popelářské Tesly“ eEconic

24.July » EnergoZrouti.cz
Mercedes-Benz zahájil v německém závodě ve Wörthu sériovou výrobu elektrického náklaďáku určeného pro svoz odpadu. Ten by měl mít dostatečný dojezd pro většinu svozových tras. První vyrobený eEconic tak už putuje do Dánska k prvnímu zákazníkovi.

Horké letní dny mohou být problém pro elektromobily, jejich řidiči by měli dodržovat několik pravidel

20.July » EnergoZrouti.cz
Horké letní dny mohou být problémem i pro baterie elektromobilů. Majitelé elektrických vozidel by tak měli myslet na několik pravidel, která jim zajistí delší dojezd i větší životnost baterií.

Crowdfunding: Dostanou čeští provozovatelé včas licenci?

20.July » FAEI.cz
Provozovatelům crowdfundingu v celé Evropské unii zbývají poslední čtyři měsíce, aby získali licenci a mohli poskytovat své služby. Komplexní regulaci tohoto stále oblíbenějšího typu financování zavedlo nařízení EU, které musely všechny členské země…

Tato informační stránka o Tomáš Jelínek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Jelínek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes