15
new stories - click to show

Nataša Hradní

Related to

Pardubický terminál B získal stavební povolení, hotov má být v roce 2022

5.November » iDNES.cz
Nový terminál pro regionální autobusovou dopravu, který bude prakticky navazovat na pardubické vlakové nádraží, získal stavební povolení. Do konce roku by mělo být vypsáno výběrové řízení na dodavatele stavby, která má začít na jaře příštího roku.

„Pomozte nám otestovat parkování,“ pardubická radnice hledá dobrovolníky

30.September » iDNES.cz
Nezvyklou výzvu poslali do světa pardubičtí politici. Hledají totiž dobrovolníky, kteří jim pomohou otestovat tzv. chytré parkování. Právě to by radní ve městě chtěli co nejdříve spustit.

Pozor na křižovatce u arény. Nefungují tam semafory

11.September » Pardubický deník
Na frekventované křižovatce u pardubického arény nefungují semafory. Tato situace může trvat až dva týdny.

Zavražděné pardubické Židy připomenou kostky v dlažbě, přidají se i další

29.August » iRegiony Impuls
V roce 1942 nacisté deportovali z Pardubic a okolí více než 1 200 Židů. Po válce se do města ze dvou transportů vrátila jen hrstka z nich. Někteří se na začátku září dočkají vzpomínky v podobě Kamenů zmizelých. Na oběti holocaustu vzpomenou i ve V...

Pardubice mění parkovné u nádraží, u Mlýnů bude levnější

Pardubice mění režim parkování u vlakového nádraží, na náměstí Jana Pernera. Rozšiřují také zóny placeného stání o některé ulice a plochy v centru města a snižují cenu zvýhodněného celodenního stání na parkovišti u Mlýnů.

Propadlý doklad? Na úřad hned nemusíte

30.March » Pardubický deník
Ani neplatnost nebo ztráta dokladů nemusí být v současné době důvodem k cestě na úřad. Ministerstvo vnitra za nouzového stavu doporučuje odložit cestu pro nové doklady na pozdější dobu.

Během karantény parkování zdarma

18.March » Pardubický deník
Během karantény nemusí motoristé v centru Pardubic platit parkovné. Podle usnesení Vlády ČR jsou parkovací zóny přechodně zrušeny. Uvolní se tak režim parkování na všech více než 3800 parkovacích místech v centru.

Úřední hodiny se mění, v Pardubicích se odsouvá splatnost poplatků

16.March » Pardubický deník
Městské úřady v návaznosti na nařízení vlády o omezení pohybu osob upravily úřední hodiny pro veřejnost. Začaly platit už v pondělí.

Rodiny si v Pardubicích připlatí stovky korun za odvoz odpadu

13.January » iDNES.cz
Pardubice, podobně jako řada jiných měst, letos zvýší poplatek občanů za likvidaci odpadů. Obyvatelé krajského města tak za odvoz odpadů zaplatí 650 korun, tedy o 150 korun více než doposud. Další články k tématu: V Pardubickém kraji zdraží voda i...

Rodiny si v Pardubicích připlatí stovky korun za odvoz odpadu

13.January » iRegiony Impuls
Pardubice, podobně jako řada jiných měst, letos zvýší poplatek občanů za likvidaci odpadů. Obyvatelé krajského města tak za odvoz odpadů zaplatí 650 korun, tedy o 150 korun více než doposud.

V Pardubicích chtějí sblížit kulturu a soukromý sektor

29.November » prvnizpravy.cz
Jak propojit kulturní subjekty a soukromý sektor, to byla otázka, na kterou město spolu s agenturou CzechInvest hledaly odpověď.

Pardubičtí zastupitelé opět zasednou nad letním stadionem

20.November » prvnizpravy.cz
Zastupitelé města Pardubic budou opět jednat o revitalizaci letního stadionu. Mají rozhodnout o tom, zda město vypíše výběrové řízení na dodavatele stavby, díky níž by Pardubice na místo chátrajícího torza získalo fotbalový stadion vyhovující i po...

Tato informační stránka o Nataša Hradní zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nataša Hradní" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes