Dagmar Zouharová

Vztahuje se k

Úklidové firmy mají před svátky pilno. Lidé využívají jejich služby častěji

23.listopadu » Blanenský deník
Vyškovsko, Blanensko - Velký předvánoční úklid domu či bytu? Na jihu Moravy neustále narůstá počet těch, co si raději objednají a zaplatí služby profesionální firmy. Některé dokonce neskrývají obavy, zda desítky zakázek do Vánoc zvládnou.

Úklidové firmy mají před svátky pilno. Lidé využívají jejich služby častěji

23.listopadu » Deník.cz
Velký předvánoční úklid domu či bytu? I na jihu Moravy neustále narůstá počet těch, co si raději objednají a zaplatí služby profesionální firmy. Některé dokonce neskrývají obavy, zda desítky zakázek do Vánoc zvládnou.

Moravská Třebová zrestauruje morový sloup. Lidé si na něj nesmí sedat

31.května » Týden.cz
Morový sloup v Moravské Třebové na Svitavsku čeká oprava, město si zadá restaurátorský průzkum a požádá o dotace. Zároveň městská policie začne vykazovat lidi, kteří si sedají na schody u sloupu.

Moravská Třebová chystá demolici bývalé speciální školy

30.ledna » vz24.cz
Moravská Třebová (Svitavsko) - Moravská Třebová na Svitavsku na jaře zbourá bývalou speciální školu v Nové ulici. Na místě v budoucnu budou stát čtyři rodinné domy. Zájemce o parcely už město má. ČTK to dnes řekla mluvčí radnice Dagmar Zouharová.

V Moravské Třebové by mohlo vzniknout muzeum hornictví

21.listopadu » Týden.cz
Moravská Třebová neopouští myšlenku na zbudování muzea regionálního hornictví v bývalé Jihlavské štole na Hřebči. Před lety tento plán odložila, neboť nebyly vyjasněny vlastnické vztahy k pozemkům a město kvůli tomu nemohlo požádat o dotaci.

Telefonní automaty mizí, zbyla jen polovina. Šanci dostává knihobudka

29.března » iDNES.cz
Veřejně přístupných míst, odkud se dá zavolat, výrazně ubývá. A trend má i dál pokračovat. V poslední době neexistuje v Pardubickém kraji město, kde by se ve velkém nerušily telefonní automaty. Další články k tématu: Telefonní budky stále ubývají....

Telefonní automaty mizí, zbyla jen polovina. Šanci dostává knihobudka

29.března » iRegiony Impuls
Veřejně přístupných míst, odkud se dá zavolat, výrazně ubývá. A trend má i dál pokračovat. V poslední době neexistuje v Pardubickém kraji město, kde by se ve velkém nerušily telefonní automaty.

Tato informační stránka o Dagmar Zouharová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dagmar Zouharová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes