15
new stories - click to show

Jiří Rejda

Related to

Palachovka: Hrubá stavba se po mnoha letech promění v administrativní centrum

/FOTO/ Nedostavěná budova strašila na pardubické tepně osm let. Nyní dostane nový plášť a vznikne v ní administrativní centrum Palachovka.

Už roky bydlí v nových bytech. Nyní se na Vinici začínají objevovat problémy

Před mnoha lety začal na Vinici v Pardubicích růst jeden bytový dům za druhým. Lidé se stěhovali do krásných nových bytů v blízkosti centra a s přístupem do zeleně přímo za domem. Nyní se ale lokalita, kde od roku 2011 vyrostlo pět bytových domů, ...

Pardubická ZŠ se obává zřízení zvířecího útulku ve své blízkosti

10.May » Ekolist
Plány na zřízení zvířecího útulku v lesoparku na Dukle v Pardubicích vyvolává obavy. Základní škola Josefa Ressla je pár desítek metrů o budovy Bobr, kterou chce město proměnit za zařízení pro opuštěná zvířata, řekla ČTK ředitelka školy Světlana D...

Pardubická ZŠ se bojí zřízení útulku u školy

Plány na zřízení zvířecího útulku v lesoparku na Dukle v Pardubicích vyvolává obavy. Základní škola Josefa Ressla je pár desítek metrů o budovy Bobr, kterou chce město proměnit za zařízení pro opuštěná zvířata.

Pardubická ZŠ se bojí zvířecího útulku nedaleko školy

Plány na zřízení zvířecího útulku v lesoparku na Dukle v Pardubicích vyvolává obavy. Základní škola Josefa Ressla je pár desítek metrů o budovy Bobr, kterou chce město proměnit za zařízení pro opuštěná zvířata.

Pře o pardubické sídliště Dukla. Radní chtějí parkoviště, opozice zeleň

12.April » iRegiony Impuls
Na sídlišti Dukla v Pardubicích opraví městský obvod vnitroblok H, vzniknou tam desítky parkovacích míst. Cena je 16 milionů, jde o největší investici za poslední roky. Proti projektu se však postavili opoziční Piráti, kterým vadí kácení stromů. A...

V Pardubicích začne oprava ulice Na Spravedlnosti, práce potrvají do konce října

26.February » ČRo Pardubice
Dlouho připravovaná rekonstrukce pardubické ulice Na Spravedlnosti začne už 1. března. V ulici je sídlo Policie ČR, velká poliklinika a hlavně tam v poslední vzniklo několik nových bytových domů. Oprava potrvá osm měsíců.

Pardubice městem uzavírek? Nejvíce to odnese Dukla

23.February » Pardubický deník
V Pardubicích se brzy potká hned několik uzavírek, obrnit trpělivostí se musí zejména obyvatelé městské části Dukla.

V Pardubicích dál hledají místo pro nový psí útulek, na řadě je Dukla

11.December » iRegiony Impuls
Pardubičtí politici dál hledají místo pro útulek pro opuštěná zvířata. Ten stávající ve Štrossově ulici bude muset výhledově udělat místo domovu seniorů. Radní za ANO navrhují, aby se zvířata přesunula na Duklu do zatím zdevastovaného objektu v mí...

S kým jsme se sešli? Nepovíme, vzkázala staronová koalice Pardubického kraje

2.November » iDNES.cz
Zástupci staronové koalice ve vedení Pardubického kraje nenechají opozici nahlédnout do svých kalendářů. Návrh Pirátů a ANO zastupitelé odmítli. Opozice ale tvrdí, že se nápadu nevzdá, a chystá další kroky, které mají kraj otevřít lidem.

Primátor už se hlásí do boje o znovuzvolení, konkurenti jsou v horší pozici

17.July » iDNES.cz
Není právě obvyklé, aby se politici hlásili do soutěže už více než dva roky před volbami. Primátor Pardubic Martin Charvát z hnutí ANO to přesto udělal. Přiznal, že sestavuje nový tým pro komunální volby v roce 2022.

Primátor už hlásí útok na své znovuzvolení, konkurenti jsou v horší pozici

17.July » iRegiony Impuls
Není právě obvyklé, aby se politici hlásili do soutěže už více než dva roky před volbami. Přesto primátor Pardubic Martin Charvát z hnutí ANO to už udělal. Přiznal, že sestavuje nový tým pro komunální volby v roce 2022.

Tato informační stránka o Jiří Rejda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Rejda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes