15
new stories - click to show

Jiří Lejhanec

Related to

Tahanice o spuštění spalovny mohou trvat několik let, varují Pardubičtí

16.February » iRegiony Impuls
Ministerstvo životního prostředí vypořádává námitky lidí proti plánu firmy AVE CZ na obnovu spalovny v Rybitví. Pak vydá stanovisko k vlivu stavby na její okolí. Ovšem i kdyby bylo kladné, tahanice o možné pálení toxického odpadu u Pardubic jen tak …

V Pardubicích vznikla nová koalice. Spojili se lídři čtyř stran

11.February » Pardubický deník
Na pardubické politické scéně se objevil nový subjekt. Do komunální politiky před podzimními volbami vstupuje uskupení Společně pro Pardubice. Tvoří jej Sdružení pro Pardubice, Pardubáci, Pardubice pro lidi a Patrioti Pardubic.

Pardubice navrhly odkup odstavené spalovny, investor nesouhlasí

10.February » Ekolist
Představitelé Pardubic se sešli s investorem, který chce obnovit spalovnu nebezpečných odpadů v Rybitví. Radnice navrhuje odkup areálu a tím i zrušení projektu, firma AVE CZ odpadové hospodářství s tím nesouhlasí. ČTK to řekl náměstek primátora Jan …

Pardubický festival vína vymění sály za valy

23.August » Pardubický deník
Výsledky práce vinařů z celé republiky i ze zahraničí budou moct v pátek a v sobotu ochutnat návštěvníci pardubického zámku. Koná se zde 22. ročník Pardubického festivalu vína.

Stěhování zažehnáno. Pardubický festival vína bude i přes rekonstrukci znovu na zámku

22.August » ČRo Pardubice
Milovníci vína se těší na předposlední srpnový pátek a sobotu. To jsou dny, kdy si svého nápoje užijí opravdu dost. Festival doprovodí populární Pardubická vinařská noc.

Pardubice budou patřit vinařům, festival se musí popasovat s opravou zámku

22.August » 24zpravy.com
Letos totiž naleznou trochu jinou podobu tradiční akce. Ta se totiž musela archeologům a stavbařům přizpůsobit.„S vedením pardubického zámku ale máme dlouhodobě vynikající vztahy, takže jsme se snažili najít řešení, které bude vyhovovat všem," řekl..

Pardubice budou patřit vinařům, festival se musí popasovat s opravou zámku

22.August » iRegiony Impuls
Pardubický zámek se i přes velké opravy stane v pátek a v sobotu základnou vinařů. Návštěvníky 22. ročníku Pardubického festivalu vína kromě degustace českých a moravských vín čeká několik novinek.

Pardubice budou patřit vinařům, festival se musí popasovat s opravou zámku

22.August » iDNES.cz
Pardubický zámek se i přes velké opravy stane v pátek a v sobotu základnou vinařů. Návštěvníky 22. ročníku Pardubického festivalu vína kromě degustace českých a moravských vín čeká několik novinek. Další články k tématu: Chystejte skleničky, víno po…

Tato informační stránka o Jiří Lejhanec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Lejhanec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes