15
new stories - click to show

Filip Sedlák

Related to

Stop další výstavbě. Pardubičtí politici mají strach z růstu města

22.June » iDNES.cz
Pardubice hledají firmy, které navrhnou rozšíření školek. Ty stávající nestačí, což je jeden z doprovodných jevů bujaré bytové výstavby. Zatímco většina radních trend podporuje, opozičníci varují před dalšími stovkami bytů.

V Pardubicích dobrovolníci vysázeli ovocný sad

V Pardubicích je první sad se starými odrůdami ovocných stromů. Dobrovolníci ho vysázeli v prvním obvodě u křižovatky Dašická. S výsadbou pomohly soukromé firmy.

FOTO: Nový ovocný sad vyrostl u rušné křižovatky Na Drážce s Dašickou

Pardubice mají nový veřejný ovocný sad. Dobrovolníci ho vysázeli v blízkosti křižovatky ulic Dašická a Na Drážce.

Vyjedou opět trávníkáři, ikdyby měl kolem lítat prach a hlína?

Chrudim – Někdo vidí v trávníku jen džungli krvelačných klíšťat, další jen dělá „svoji práci“ a když má sekat, plní příkazy. Věčné handrkování, jestli sekat či nesekat, je po roce opět tady. V Chrudimi se dbá především na dodržení počtu předepsaný...

V Pardubicích spojili síly a vysázeli nový ovocný sad

30.April » Náš REGION
V Pardubicích je první sad se starými odrůdami ovocných stromů. Vysázeli ho dobrovolníci. Nachází se...

V Pardubicích dobrovolníci vysázeli ovocný sad

30.April » Ekolist
V Pardubicích je první sad se starými odrůdami ovocných stromů. Vysázeli ho dobrovolníci. Nachází se v první obvodě u křižovatky Dašická. S výsadbou pomohly soukromé firmy. ČTK to řekl zastupitel MO I Filip Sedlák (Naše Pardubice).

Dosud bylo věřit snadné, pandemie je zkouška víry, říká mladý husitský kněz Filip Sedlák

„Musíme se spolehnout na Pána Boha, že to nakonec dobře dopadne, že to nějak zvládneme. Je to zkouška víry. Dosud bylo věřit často pohodlné,“ říká spirituál Filip Sedlák.

ANKETA: Vláda to uspěchala, myslí si čtenáři

30.November » Orlický deník
Vláda rozvolňování opatření příliš uspěchala. To si myslí 57 procent hlasujících v anketě Deníku. Pětina lidí se naopak domnívá, že rozvolnění mohlo být ještě výraznější. Jen necelých deset procent je s kroky vlády zcela ve shodě.

Pardubice versus podnikatel Holeček. Další díl seriálu sporů je o plotu

14.August » iRegiony Impuls
Před lety mu politici dodatečně umožnili zlegalizovat na černo postavenou vilu. Tím ovšem spory mezi Milošem Holečkem a pardubickou radnicí ani zdaleka neskončily. Nyní jde o plot, který obepíná honosné sídlo. Ten totiž stojí na pozemku města.

VIDEO: Karanténní koleda čtenáře Deníku

13.April » Orlický deník
Čtenář Deníku Filip Sedlák z Chrudimě se svými dětmi natočil velikonoční karanténní koledu. Doporučujeme shlédnout a i my se připojujeme k přání krásného Velikonočního pondělí! Zůstaňte doma, užijte si jej pomlázku jen s nejbližšími v kruhu rodinn...

Nejen zkažená pomlázka. „Češi hledají víru,“ říká kněz o Velikonocích pod diktátem viru

13.April » Blesk.cz
Řada Čechů na velikonoční pondělí musí oželet tradiční zvyky - především pomlázku a obcházení známých či sousedů. Pro věřící však měly být Velikonoce vrcholem roku. Liturgického. Nejdůležitější svátek pro křesťany však notně utrpěl „diktátem“ koro...

Boží slovo v přímém přenosu

24.March » Novinky.cz
Zákaz veřejného shromažďování zavřel také dveře kostelů. Ve snaze zabránit šíření nákazy koronavirem není možné konat bohoslužby. Ve vinohradské farnosti Církve československé husitské v Praze je slouží online.

Tato informační stránka o Filip Sedlák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filip Sedlák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes