15
new stories - click to show

Ludmila Ministrová

Related to

Koupaliště Cihelna převezme městská firma, nejspíš je za tím politická dohoda

12.February » iDNES.cz
Pardubické koupaliště se letos po dvou letech otevře. Oprava za asi 150 milionů korun jde do finále. Město však změní provozovatele areálu. Na Cihelně končí rodina Ministrova, která se o bazény starala 27 let.

Lídr Žijeme Pardubice: Bylo těžké jednat s ODS, když část byla v opozici

13.September » iDNES.cz
Na „hejtmanovu fintu“ se rozhodl vsadit náměstek pardubického primátora Jakub Rychtecký a stejně jako Martin Netolický před krajskými volbami potlačil svou domovskou ČSSD. Do komunálních voleb jde jako jednička uskupení Žijeme Pardubice.

Volební plakáty v Pardubicích se staly terčem vandala, už ho hledá policie

20.August » iRegiony Impuls
Neznámý vandal zničil z úterý na středu v centru Pardubic pořádnou řadu volebních plakátů. Na čela politiků napsal hanlivé urážky. Postiženy jsou ANO, Společně pro Pardubice či Žijeme Pardubice. Politici podali trestní oznámení.

ČSSD chce radnici udržet pod hlavičkou Žijeme Pardubice, lídrem je náměstek

22.April » iRegiony Impuls
Předvolební kampaň v Pardubicích zahájilo další uskupení. Voliče bude chtít v září oslovit sdružení Žijeme Pardubice. Lídrem bude náměstek primátora za ČSSD Jakub Rychtecký. Podporu mu dá i jeho stranický kolega hejtman Martin Netolický.

Zkrácená sezona neměla na kempy velký vliv

28.September » Orlický deník
Kempy běžně začínají svou sezonu již v květnu. V důsledku opatření koronavirové pandemie však museli provozovatelé kempů otevřít kempy pro návštěvníky až o měsíc později. Jaký vliv to mělo na jejich sezonu, v tom se názory různí.

Pardubická koalice vznikla v bolestech a v nich také pokračuje

14.January » iRegiony Impuls
Pardubičtí radní z koalice ANO, ODS, Sdružení pro Pardubice, ČSSD a KDU-ČSL mají za sebou první rok vlády. Zatím se politikům podařilo naštvat většinu řidičů změnami v parkování a také prosadit opravu Letního stadionu. Nejvíce času však tráví péčí o…

Co spojuje herce, žokeje a Varhana Orchestroviče Bauera a politiky?

18.August » Český Metropol
Pardubice I Velká pardubická vždy byla prestižní záležitostí. Proto se není čemu divit, že se na její třetí kvalifikaci sešly významné osobnosti společenského a kulturního života nejen z Pardubic, ale z celé republiky. Dokonce i lidé, kteří by se hn…

Radniční koalice v Pardubicích po půl roce drží, praskliny jsou však vidět

13.July » iRegiony Impuls
Během půl roku společné vlády zatím politici z ANO, ODS, SPP, ČSSD a Koalice pro Pardubice prosadili na pardubické radnici téměř vše, na čem se v koalici shodli. První náznaky problémů se týkaly pouze změny systému parkování a přetrvávají i u plánov…

Tato informační stránka o Ludmila Ministrová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ludmila Ministrová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes