15
new stories - click to show

Jiří Rohel

Related to

Dopis premiérovi ČR

8.December » Divadelní noviny
Odpověď premiérovi ČR panu Andreji Babišovi na dopis, který zaslal signatářům otevřeného dopisu z řad lékařů, vědců, umělců, disidentů, politických vězňů a veřejných činitelů.

Otevřený dopis premiérovi ČR

24.November » Divadelní noviny
Jsme hluboce zneklidněni brutálním zásahem některých členů Rady České televize do média veřejné služby v době, která, podle Vás, je nejtěžším obdobím v naší novodobé historii. Rada České televize odvolala celou Dozorčí komisi České televize.

Na 200 osobností z řad české inteligence vyzvalo Babiše, aby vládní garnitura respektovala nezávislost České televize

20.November » Forum24
Poslední dramatické události v Radě České televize, zejména odvolání Dozorčí komise ČT a rezignace jejího předsedy Reného Kühna a místopředsedy Jaroslava Dědiče jsou motivem naléhavě formulovaného otevřeného dopisu, kterým se na dvě stovky významn...

Otevřený dopis premiérovi České republiky Andreji Babišovi

20.November » A2larm
Rada ČT 12. listopadu odvolala dozorčí radu České televize. Signatáři otevřeného dopisu upozorňují na to, že nastalá situace ohrožuje nezávislost klíčového veřejnoprávního média.

Čtenářův blog: Otevřený dopis premiérovi České republiky Ing. Andreji Babišovi

19.November » Blogy aktuálně.cz
Pane premiére České republiky, jsme hluboce zneklidněni brutálním zásahem některých členů Rady České televize do média veřejné služby v době, která, podle Vás, je nejtěžším obdobím v naší novodobé historii. Rada České televize odvolala celou Dozor...

První v kraji. Koronavirus v otázkách a odpovědích

10.March » Zlínský deník
Ve Zlínském kraji byl potvrzen první případ nákazy koronavirem. Informoval o tom včera hejtman Jiří Čunek. Jedná se o dvaačtyřicetiletou ženu z Rožnova pod Radhoštěm, která se do České republiky vrátila v sobotu 7. března z hor v oblasti města Tri...

Vyjdou aforismy malíře Zdeňka Červinky

14.January » Novinky.cz
Zdeněk Červinka alias Targus byl nejen známý uherskohradišťský malíř, ale také velký bavič a vypravěč. Není proto divu, že se chystají k vydání jeho aforismy. Sepsal je publicista a historik Jiří Severin.

Tato informační stránka o Jiří Rohel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Rohel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes