15
new stories - click to show

Aleš Kopecký

Related to

Bledule v ohrožení. Bílé záhony ve Vršovské olšině může zlikvidovat sucho

4.March » ČRo Pardubice
Vršovskou olšinu na Chrudimsku proslavily záhony bledulí. Právě teď jich tam kvetou tisíce. Rezervaci ale ohrožuje sucho a ochránci přírody proto chystají nouzový plán - chtějí odstranit staré meliorace.

Skupině samic impal ve Dvoře Králové se narodila první dvě letošní mláďata. Další jsou na cestě

11.January » ČRo Hradec Králové
Také zvířecí svět má svá první mláďata nového roku. Safari Park Dvůr Králové oznámil, že ve skupině 18 samic impal se narodila první dvě. Dalších deset má na svět přijít ještě během zimy.

Tenisový příměstský tábor ukázal cestu k naplnění cílů

15.July » Trutnovinky
Pokud snad měli organizátoři na samém počátku obavy ze slabší účasti, ukázalo se, že opak bude pravdou. Celkový počet účastníků se nakonec vyšplhal až na číslo sedmadvacet. „Drtivá většina účastníků pocházela z našeho mateřského klubu, z čehož mám...

Z Itálie až do Nasavrk. Tamní kaštanovníky pamatují ještě baroko

17.May » ČRo Pardubice
Sad kaštanovníků s jedlými plody v Nasavrkách je nejvýše položenou kaštankou v Česku. Stále v ní rostou stromy, které zasadili už Auerspergové.

Slavická obora je jedinečná. Právě teď otevírá svoje brány

1.February » ČRo Pardubice
Staleté dubové aleje, starokladrubští vraníci a božský klid. To je typický obrázek největší obory Pardubického kraje. Po následující dva měsíce si ji můžete projít celou.

Oblast Rohová se stala národní přírodní rezervací. Vyskytují se zde vzácné druhy

17.January » Týden.cz
Příroda bukových lesů u Hřebečského tunelu na Svitavsku je od nového roku národní přírodní rezervací Rohová. Získala vyšší stupeň ochrany díky tomu, že se v ní vyskytuje množství vzácných druhů, uvedla Agentura ochrany přírody a krajiny ČR.

Oblast Rohová se stala národní přírodní rezervací

17.January » Ekolist
Příroda bukových lesů u Hřebečského tunelu na Svitavsku je od nového roku národní přírodní rezervací Rohová. Získala vyšší stupeň ochrany díky tomu, že se v ní vyskytuje množství vzácných druhů, uvedla v tiskové zprávě Agentura ochrany přírody a k...
Radim Jirout - politik za ODS

Tato informační stránka o Aleš Kopecký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aleš Kopecký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes