15
new stories - click to show

Petr Heřmanský

Related to

Krajští politici v tichosti odložili stavbu parkovacího domu, chaos zůstane

17.January » iDNES.cz
Když se krajští politici tento týden chlubili, co všechno chtějí v příštích letech postavit, jedna slibovaná akce v jejich výčtu chyběla. Parkovací dům, který měl vyřešit problémy s auty v areálu pardubické nemocnice. Další články k tématu: V areálu…

Krajští politici v tichosti odložili stavbu parkovacího domu, chaos zůstane

17.January » iRegiony Impuls
Když se krajští politici tento týden chlubili, co všechno chtějí v příštích letech postavit, jedna slibovaná akce v jejich výčtu chyběla. Parkovací dům, který měl vyřešit problémy s auty v areálu pardubické nemocnice.

Pardubice se napřesrok změní ve staveniště, dopravu čeká tvrdá zkouška

15.February » iRegiony Impuls
Pardubice po roce 2020 čeká modernizace vlakového nádraží společně s opravou klíčového silničního nadjezdu u nemocnice a řada dalších velkých staveb. V kombinaci se zrušením autobusového nádraží to hodně zkomplikuje život řidičům i cestujícím.

Pardubice se napřesrok změní ve staveniště, dopravu čeká tvrdá zkouška

15.February » iDNES.cz
Pardubice po roce 2020 čeká modernizace vlakového nádraží společně s opravou klíčového silničního nadjezdu u nemocnice a řada dalších velkých staveb. V kombinaci se zrušením autobusového nádraží to hodně zkomplikuje život řidičům i cestujícím. Další…

Tato informační stránka o Petr Heřmanský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Heřmanský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes