15
new stories - click to show

Michaela Matoušková

Related to

FOTOGALERIE, VIDEO: Na krajském úřadě začal zkušební provoz očkovacího centra

19.January » Chrudimský deník
Nikoliv logistika, organizace, chybějící prostory či personál, nýbrž nedostatek vakcín. To je největší problém rozjíždějícího se očkování proti covidu v Pardubickém kraji. Kvůli tomu jede dnes první veřejné otevřené očkovací centrum jen na půl plynu.

Pardubický kraj: Očkovací centrum v budově Krajského úřadu

18.January » Hospital IN
Poslední detaily uspořádání sálu Jana Kašpara v budově Krajského úřadu Pardubického kraje byly vyřešeny a v úterý ráno tak může začít očkování.

Pardubický kraj získal tisíc dávek vakcíny navíc, dnes spouští očkování na úřadě

18.January » iRegiony Impuls
Tempo očkování proti covidu-19 je v regionu rychlejší, než je přísun vakcíny. Kraj v neděli získal dalších tisíc dávek vakcíny. Doposud jich obdržel tři tisíce.

Strategie očkování Pardubického kraje může být naplňována

17.January » pardubickénovinky.cz
V Pardubickém kraji dostalo vakcínu proti onemocnění Covidem 19 do 15 ledna asi 3000 lékařů, sester a dalšího zdravotnického personálu z nemocnic i ze specializovaných ambulancí, všeobecných lékařů a stomatologů.

Pokud stát selže, zajistí očkování kraj

16.January » Pardubický deník
Tváří v tvář včerejšímu kolapsu systému pro očkování i koronavirové linky 1221 se pardubické hejtmanství dušuje, že organizaci vakcinace obyvatel přinejhorším zvládne samo. Systémy padaly kvůli náporu zájemců.

Pardubický kraj žádá o mimořádnou dodávku vakcín

15.January » Hospital IN
V Pardubickém kraji dostalo vakcínu proti onemocnění Covidem 19 do dnešního dne asi 3000 lékařů, sester a dalšího zdravotnického personálu z nemocnic i ze specializovaných ambulancí, všeobecných lékařů a stomatologů.

Pardubický kraj: Očkovací látky, které stát dodal kraji, docházejí

15.January » Hospital IN
Tempo očkování v kraji je rychlejší, než závozy vakcíny, které jsou navíc nepravidelné, a tak je těžké plánovat i kapacity očkovacích center. Pardubický...

Kraje odmítají kritiku, že neposílají včas údaje o naočkovaných

14.January » EuroZprávy.cz
Představitelé krajů odmítají výtku premiéra Andreje Babiše (ANO) vůči způsobu, jakým očkovací centra vkládají údaje o lidech naočkovaných proti novému typu koronaviru do státního informačního systému. Povinnost hlásit očkované lidi ještě týž den s...

Kraje odmítají kritiku, že neposílají včas údaje o naočkovaných

14.January » ČeskéNoviny.cz
Praha - Představitelé krajů odmítají výtku premiéra Andreje Babiše (ANO) vůči způsobu, jakým očkovací centra vkládají údaje o lidech naočkovaných proti novému typu koronaviru do...

Tato informační stránka o Michaela Matoušková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Matoušková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes