15
new stories - click to show

Ray Charles

Related to

Frank Sinatra: V naší branži je Ray Charles jediný skutečný génius

30.September » ČRo 2 - Praha
Pořad Karla Gotta tentokrát otevřela česká verze původně italské písničky Jimmyho Fontany, kterou Karel Gott nazpíval pod názvem V máji.

Geniální král soulu. Před 90 lety se narodil zpěvák Ray Charles

23.September » CNN Prima NEWS
Hit the road Jack and don't you come back no more, no more, no more. Táhni, Jacku, a nevracej se už nikdy, nikdy, nikdy víc. To jsou slova refrénu jednoho z nejslavnějších hitů, které natočil legendární zpěvák Ray Charles. Geniální skladatel, kter...

Ray Charles byl jen jeden. Geniální muzikant by oslavil devadesát let

23.September » Kultura Deník.cz
Dnes by mu bylo rovných devadesát let. Jeden z nejlepších muzikantů všech dob zemřel už před šestnácti lety, na jeho písničky a chraplavý hlas se ale nedá zapomenout.

Bluesový král B. B. King: Nadčasový muzikant, který dokázal proniknout do sféry popové muziky

16.September » G.cz
Ve světě bluesové muziky neexistuje nikdo, kdo by neznal jméno B. B. King. Tento kytarista, zpěvák a skladatel totiž patří k nejlepším a nejuznávaněšjím hudebníkům v historii populární hudby. Svou přezdívku si získal v době, kdy pracoval v Memphis...

Velekněz duše nebo Génius?

15.September » ČRo
Víte, kdo jako jediný ve světové populární hudbě měl přezdívku Génius? Na fotografiích je většinou zachycen s černými brýlemi a rozesmátý.

Jon Snow a další slavní lidé, kteří milují své blízké s Downovým syndromem

18.May » Maminka.cz
Iveta Sochorová vyhrála soutěž Maminka roku 2019 v kategorii blogerek. Píše hlavně o své dceři Sárince, která se narodila s Downovým syndromem. Přinášíme další příspěvek z jejího blogu, který celý ...

LIVE stream – Jakub Zomer Blues Bond

20.March » Informuji.cz
Jakub Zomer Blues Bond se představí v obměněné sestavě v triu s Liborem... | LIVE stream - (2020-03-27 20:00:00 - 2020-03-27 00:00:00)

Poslední novinky před zahájením festivalu JazzFestBrno

3.March » MusicWeb.cz
Festival JazzFestBrno 2020 začíná již zanedlouho. Zahájí jej 15. března koncert kvarteta amerického saxofonisty Joshuy Redmana v Sono Centru. Organizátoři krátce před zahájením festivalu přidali do hlavního programu ještě jeden koncert. Obstará je...

Saxofonista Maceo Parker přiveze do Prahy pořádnou dávku funku

6.February » iDNES.cz
Uznávaný americký funkový a souljazzový saxofonista Maceo Parker se proslavil především v šedesátých letech díky hraní s legendárním Jamesem Brownem. V dubnu přijede do Prahy, aby tu předvedl nadupanou funky show.

Tato informační stránka o Ray Charles zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ray Charles" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes