Ilona Csáková Česká zpěvačka

Vztahuje se k

PLES SPORTOVCŮ 2019

18.března » Praha 19
Na pátek 21. ledna 2019 letos vyšel Ples sportovců. Na akci uspořádanou tradičně sportovním klubem SK Kbely se sešli sportovci ze Kbel, ale i další přátelé sportu a dobré zábavy. Letošní ples se těšil rekordní účasti - sál Lidového domu zaplnilo k...

PLES SPORTOVCŮ 2019

2.března » Praha 19
Na pátek 21. ledna 2019 letos vyšel Ples sportovců. Na akci uspořádanou tradičně sportovním klubem SK Kbely se sešli sportovci ze Kbel, ale i další přátelé sportu a dobré zábavy. Letošní ples se těšil rekordní účasti - sál Lidového domu zaplnilo k...

Karel Gott (79) vypustil tolik očekávané fotografie, pózuje na nich s jinou českou legendou

16.února » Blesk.cz
Od úterý, kdy se po internetu rozšířila falešná zpráva o smrti Karla Gotta (79), celé Česko napjatě čeká na další informace o zdravotním stavu legendárního zpěváka. Teď na svůj facebookový účet vypustil pár fotografií. Jak moc aktuální ale jsou je...

Jakub Smolík "60" - narozeninový koncert s hosty

15.února » Informuji.cz
Koncert s kapelou a hosty: Ilona Csáková, Petr Kolář, Těžkej... | Brno - (2019-10-10 19:00:00 - 2019-10-10 00:00:00)

Ilona Csáková ukázala své syny: Rostou z nich pořádní fešáci

14.února » Super.cz
Zpěvačka Ilona Csáková (48) vyrazila se svými syny na jarní prázdniny na hory. Pro sněhové radovánky si vybrali Jeseníky, konkrétně vesničku Petříkov. Kluci zpěvačky už pořádně vyrostli a jsou z nich fešáci. A po tátovi to budou pořádní čahouni.

Gott žije, ale... Něco tu dál nehraje!

14.února » Aha!
Žádné hory s manželkou Ivanou (43), jak má ukázat fotka, která se objevila na Facebooku! Karel Gott (79), o kterém v úterý kolovala fáma, že zemřel, je po dalším zánětu dýchacích cest v domácím léčení a nikam neodjel. A dokonce byl znovu v nemocnici!

Dohra Gottovy smrti! Lidé nevěří svým očím, útočí na něj kvůli Iloně Csákové!

13.února » stars24.cz
Karla Gotta včera pohřbili. Tedy alespoň lidé, kteří na sociálních sítích uvěřili tomu, že zpěvák zemřel. Samozřejmě to není pravda, což se rozhodla potvrdit i Ilona Csáková. Ale lidem se to moc nelíbí.

Ilona Csáková sdílela šťastnou chvilku Karla Gotta a jeho Ivany

13.února » Super.cz
Zpěvák Karel Gott (79) byl v úterý doslova šokován, když zjistil, že se šíří zprávy o jeho smrti . Fámu dementoval na sociální síti a fanoušci si mohli oddechnout.

Gott definitivně vyvrátil zvěsti o úmrtí: Na horách řádí s manželkou Ivanou!

12.února » Blesk.cz
Zpěvák Karel Gott (79) zemřel, proslýchalo se v úterý odpoledne, až začal mít leckterý jeho příznivec strach! Nakonec vyšlo najevo, že je to jen fáma. Sám Mistr pak jasně dokázal, jak na tom vlastně je!

Sněhový pozdrav! Vysmátý Karel Gott potěšil fanoušky z hor

12.února » eXtra.cz
Zpěvák Karel Gott (79) prožil těžký den. Někdo vypustil zlou fámu, na kterou zpěvák v úterý odpoledne reagoval. Později byla na Facebook zpěvačkou Ilonou Csákovou přidána fotografie, která dokazuje, že je Mistr nejen v pořádku, dokonce si i užívá ...

Podívejte se na výběr nejlepších plesů v Olomouci a okolí. Na některých vystoupí i známé hvězdy

2.února » Olomoucká Drbna
Podívejte se jaká je nabídka plesů v Olomouckém kraji. Na některých dokonce vystoupí i takové hvězdy jako je Lou Bega, Ilona Csáková, Rey Koranteng a Olga Lounová.

Tato informační stránka o Ilona Csáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ilona Csáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes