Wanna Dance

Vztahuje se k

VIDEO: Na výstavišti padl rekord. Na festivalu Life! si společně zatancovalo přes dva tisíce lidí

11.listopadu » Brněnská Drbna
Nový taneční rekord v počtu tančících v jednu chvíli na jednom místě pokořili v sobotu návštěvníci brněnského festivalu zábavy Life!. V historickém pavilonu A1 se jich sešlo 2135.

Na festivalu zábavy Life! padl rekord, tančilo 2 135 lidí

10.listopadu » Týden.cz
Nový taneční rekord v počtu tančících v jednu chvíli na jednom místě v sobotu pokořili návštěvníci brněnského festivalu zábavy Life!.

Na festivalu zábavy Life! padl taneční rekord, tančilo 2135 lidí

10.listopadu » ČeskéNoviny.cz
Brno - Nový taneční rekord v počtu tančících v jednu chvíli na jednom místě dnes pokořili návštěvníci brněnského festivalu zábavy Life!. V historickém pavilonu A1 se jich sešlo...

TIPY NA VÍKEND: Svatomartinské hody, festival Life a taneční rekord, Emma Smetana a Emma Drobná

9.listopadu » Brněnská Drbna
Martinům vše nejlepší! 11. listopad však nebude patřit jenom jim, na husičku nebo kachničku si rád zajde skoro každý z nás. A kde pak nabrané kalorie vypotit? Kdekoliv na výstavišti, které patří po celý víkend festivalu Life!

Rozvlňte se s Andreou Verešovou!

6.listopadu » STATISTICKY[cz]
Jedna z patronek festivalu Life!, půvabná modelka Andrea Verešová o tanci prohlásila: „Tanec miluji. Myslím si, že je to přirozený způsob projevu člověka a osobnosti. Říká se dokonce, že tanec je zpívání pohybem.“ Měla pravdu? Přijďte se sami přes...

Ikonu gospelu Whitney Houston zabily drogy

Americká zpěvačka a herečka by dnes oslavila 55. narozeniny. Zemřela předčasně ve věku 48 let. Našli ji ve vaně. Příčinou smrti byl srdeční záchvat, který způsobilo nadměrné užívání drog.

Tereza Mašková a Mikolas Josef složí poctu Michaelu Jacksonovi a Whitney Houston

20.července » Bleskově.cz
Pětihodinová show pod širým nebem nabídne vystoupení 35 účinkujících, včetně Dary Rolins, Debbi,Lipa nebo držitelky dvou cen Brit Awards, Heather Small ze skupiny M People. Součástí projektu jsou směsi hitů dvou světových ikon, které by v srpnu os...
Osmany Laffita - Módní návrhář

Tato informační stránka o Wanna Dance zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Wanna Dance" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes