Wanna Dance

Vztahuje se k

Ikonu gospelu Whitney Houston zabily drogy

Americká zpěvačka a herečka by dnes oslavila 55. narozeniny. Zemřela předčasně ve věku 48 let. Našli ji ve vaně. Příčinou smrti byl srdeční záchvat, který způsobilo nadměrné užívání drog.

Tereza Mašková a Mikolas Josef složí poctu Michaelu Jacksonovi a Whitney Houston

20.července » Bleskově.cz
Pětihodinová show pod širým nebem nabídne vystoupení 35 účinkujících, včetně Dary Rolins, Debbi,Lipa nebo držitelky dvou cen Brit Awards, Heather Small ze skupiny M People. Součástí projektu jsou směsi hitů dvou světových ikon, které by v srpnu os...

Dance Divas oslaví Michaela Jacksona a Whitney Houston

30.května » musicserver.cz
Držitelky The Brit Awards, hudebních Andělů nebo Českých slavíků vystoupí společně na show Dance Divas 10. srpna na pražském Výstavišti. Koncert je oficiální akcí letošní Prague ...

Další detail svatby Harryho a Meghan: Zvláštní volba písničky k prvnímu tanci!

7.května » Blesk.cz
Jaká by měla být ideální píseň k prvnímu tanci novomanželům? Možná vás napadl pomalý ploužáček, ovšem princ Harry (33) a Meghan Markle (36) mají jiný názor. Údajně si totiž vybrali hit 80. let a na parketu to asi chtějí pořádně roztočit.
Osmany Laffita - Módní návrhář

Tato informační stránka o Wanna Dance zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Wanna Dance" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes