15
new stories - click to show

Lucie Bakešová

Related to

Miliarda do onkologie v Brně: Nejstarší ústav dostaví dvě budovy

15.January » Blesk.cz
Lidí s rakovinou v ČR rychle a trvale přibývá. Největší onkologický ústav pro dospělé v ČR jich má na brněnském Žlutém kopci v péči 80 000 ročně. I proto začala stavba dvou nových budov za miliardu korun. Pavilony se otevřou v roce 2026.

Masarykův onkologický ústav postaví nová pracoviště za miliardu korun

22.July » Brněnská Drbna
Pacientů s onkologickým onemocněním různého druhu v České republice pořád přibývá. Ke snížení počtu lidí umírajících na rakovinu je důležitá nejen prevence, ale také podpůrná léčba a edukace. V prostorách areálu brněnského Masarykova onkologického ú…

Divadelní benefice pro Masarykův onkologický ústav

1.December » Novinky.cz
Divadelní společnost StageArtCz 9. ledna 2020 vystoupí s představením The Naked Truth na scéně Divadla Bolka Polívky Jedná se o benefiční představení u příležitosti 85. výročí vzniku Masarykova onkologického ústavu v Brně.

V Janovicích nad Úhlavou vystoupí Laura a její tygři

23.July » Novinky.cz
V sobotu 27. července do Janovic nad Úhlavou zavítá hudební skupina Laura a její tygři. Koncert, který začne ve 20 hodin na nádvoří místního lihovaru, pořádá město Janovice nad Úhlavou a vstup pro všechny milovníky dobré muziky je zdarma.

Tato informační stránka o Lucie Bakešová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Bakešová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes