Genna Ciatti

Related to

Kniha Ollie Roučkové o nejtěžším závodění v jejím životě byla pokřtěna dakarským pískem

1.July » Novinky.cz
Olga Ollie Roučková pokřtila 25. června v pražském knihkupectví Dobrovský v OC Arkády svoji novou knihu Rallye Dakar: Peklo na zemi. Je první Češkou, která v roce 2018 dojela nejtěžší rally světa na čtyřkolce a letos si sedla za volant SxS a cílem...

Děsivý úraz hvězdy Ordinace: Pád z kola a vážná zlomenina

26.June » Aha!
Herečka z nekonečného seriálu Genny Ciatti (27) se nedávno objevila na tiskové konferenci k projektu bojujícímu proti šikaně se zlomenou rukou. Fyzické násilí na ní ale prý nikdo podle webu Super.cz nepáchal. K ruce v sádře se nechtěně „dopracoval...

Zlomená ruka a pohmožděniny: Hvězda Ordinace v růžové zahradě se zranila na kole! Přeletěla několik metrů přes řidítka

25.June » Super.cz
Zpěvačka a herečka Genny Ciatti se objevila na tiskové konferenci k projektu bojujícímu proti šikaně se zlomenou rukou. Sama přiznala, že si ve škole prošla psychickou formou šikany, zlomená ruka je ale následek jízdy na kole.

V kapesní velikosti, ale tak akorát do ruky: Maličká muzikálová zpěvačka předvedla, jak jí sluší bikiny

9.January » Super.cz
Loni si nadělila exotičtější dovolenou, když vyrazila do Indonésie, ale ani letos nestrádá zimou. Zpěvačka Genny Ciatti, kterou známe z mnoha muzikálových produkcí a také z revivalového seskupení Abba Stars, už si zase užívá u moře.

Tato informační stránka o Genna Ciatti zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Genna Ciatti" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes