Michal John

Vztahuje se k

Stoletá jubilantka kdysi učila, dodnes jí navštěvují bývalí žáci

24.července » Jihočeské týdeníky
ČESKÉ BUDĚJOVICE – Neuvěřitelné 100. narozeniny oslavila v neděli 22. července Jana Honsová. V Domově pro seniory Staroměstská v Českých Budějovicích ji navštívil radní pro sociální oblast Michal John. „Bylo to milé setkání. Oslavenkyně byla mnoho...

Stezka korunami stromů slavila s akrobaty v padesátimetrové výšce

3.července » Krkonošský deník
Janské Lázně - První rok od otevření slavila v pondělí Stezka korunami stromů Krkonoše. Během premiérové sezony se stala turistickým hitem a navštívilo ji více než 330 tisíc lidí.

Benefiční pochod pro Matýska letos i s hudebním festivalem

22.května » Krkonošský deník
Pec pod Sněžkou - Šestý ročník charitativního výstupu na Sněžku se uskuteční společně s prvním ročníkem hudebního festivalu s názvem HandicapFest. Vystoupí na něm například Janek Ledecký nebo kapela The Tap Tap.

Výběr autorských poplatků v hospodách se zjednoduší

5.ledna » iHNed.cz
Poplatky čili autorské odměny musí zaplatit každá restaurace, hotel nebo i obchod, pokud chce své služby zákazníkům zpříjemnit hudbou nebo vysíláním. Poplatky do loňska vybíraly OSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním a Intergram z...

Kapka medu pro Verunku

22.července » Informuji.cz
Speciální představení vaší oblíbené Kapky medu pro Verunky v... | Benešov - (2017-08-25 20:00:00 - 2017-08-25 00:00:00)

Tato informační stránka o Michal John zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal John" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes