15
new stories - click to show

Honza Hloupý

Related to

Jak princezna Mathilde políbila žabáka a zachránila belgické království. Královna slaví padesátiny a 10 let na trůnu

15.February » Deník N
Bylo jednou jedno království zmítané nejrůznějšími skandály, jehož korunní princ působil jako Hloupý Honza. Pak se objevila spanilá princezna, prince okouzlila, kletbu prolomila, zazvonil zvonec – ale pohádky ještě není konec. Zhruba tak by se dal l…

Hloupý Honza

2.February » blog.idnes.cz
Přišel opět jeho čas. Dobro zvítězilo, radujme se. Tak nám to říkají v televizi a nahoře na hradě se radují. Přichází nový hradní pán.

Hloupý Honza - loutkové představení s písničkami

7.September » Žamberk
Město Žamberk a Městské muzeum Žamberk vás srdečně zvou na loutkové představení s písničkami Hloupý Honza, které se uskuteční v sobotu 10. září od 15 hodin v areálu Tyršovy rozhledny.

Jaká jste konkrétní pohádková bytost, v závislosti na Vašem znamení?

23.February » FAJNTIP.cz
Nikdo není stejný a toto pravidlo se nevyhýbá ani pohádkovým bytostem. Přáli jste si někdy vědět, jaká konkrétní pohádková bytost jste Vy? Astrologie, stejně jako na jiné otázky, zná odpověď. Podívejte se sami.

Světová válka elit proti lidstvu

29.January » Nová republika
V uplynulém roce se toho dělo hodně, ale myslím, že hlavní událostí, hlavní událostí svou podstatou, byla sociální válka, která se rozhořela v celosvětovém měřítku mezi těmi nahoře a těmi dole.

Hloupý venkovský čert z Česka

19.December » blog.idnes.cz
Všechno, co přijde z venku, nemusí být pro nás dobré. Stejně tak není správné, když cizí věci automaticky a bez rozmyslu přejímáme. Většina z nás si to, alespoň podvědomě, uvědomuje. Praxe s cizími čerty je jiná.

Folklor stojí na straně „obyčejných lidí“. Jeho hodnoty jsou ale konzervativní

19.December » A2larm
Rozhovor s folkloristou Petrem Janečkem o změnách současného folkloru, popularitě konspirací a absenci velkých teorií.

Co je to klipové myšlení, kritické myšlení a systémové myšlení?

22.November » Nová republika
Hloupý Honza 22. 11. 2020 Fórum KOB S rozvojem mediálního prostoru a zejména s příchodem internetu, se společnost ocitla ve zcela novém informačním prostředí. Potřeba vnímat a analyzovat velké toky informací vede k otázce: „jak by mělo lidské myšlen…

Cookie: Hloupý Honza a zkáza Titaniku

O svátcích jsem v televizi náhodou narazil na film Titanic. Asi jsem držitelem světového rekordu, protože jsem ho dosud neviděl. Ale právě díky tomu jsem ho mohl pozorovat se znalostí slov, která o něm napsal Randy Gage v knize Proč jste tak hloupí,…
Slávek Popelka - Bývalý politický vězeň, disident, antikomunista
Ivana Korolová - Česká herečka

Tato informační stránka o Honza Hloupý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Honza Hloupý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes