15
new stories - click to show

Michaela Sejnová

Related to

Hvězda Modrého kódu tajila těhotenství do 5. měsíce! Krásná herečka čeká holčičku

11.November » Super.cz
Herečka a zpěvačka Michaela Sejnová je těhotná. Sestřička ze seriálu Sestřičky Modrý kód čeká druhého potomka a těhotenství se jí podařilo utajit až do pátého měsíce. S manželem už mají syna Matěje a nyní se pochlubili, že čekají holčičku.

Michaela Sejnová utajila těhotenství do pátého měsíce. Bude to Locika, nebo Evžen?

11.November » CNN Prima NEWS
Herečka známá z primáckých seriálů Modrý kód a Sestřičky tajila těhotenství. Michaela Sejnová Dittrichová si pro sebe radostnou novinu nechávala dlouhých pět měsíců. Prozradila nám pohlaví i jméno.

Sejnová ze Sestřiček: Pět měsíců tajila těhotenství!

11.November » Aha!
Téměř pět měsíců si pro sebe nechávala radostnou novinku. Michaela Sejnová (28) ze Sestřiček je těhotná a čeká holčičku. Ke druhému miminku ji musel přemlouvat manžel, jevištní mistr Jiří Dittrich. Měla strach i kvůli pandemii.

Hodnocení uživatelů: Be My Baby - Buď moje bejby (Divadlo Palace) - 60 % [Jackmartas]

20.October » i-divadlo.cz
No co rici k teto hre...nevim, ale mel jsem pocit ze hra je spis urcena pro zenske starsi publikum :) ale i pro muze to muze byt zajimave tema,ze?

Hodnocení uživatelů: Můj nejlepší kamarád (Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)) - 40 % [MMK]

16.September » i-divadlo.cz
Komedie měla být na odreagování, ale v mnoha pasážích nebyla vtipná, nýbrž trapná. Snad jediná myšlenka v celé hře je, že prolhaný hajzlík - manipulátor se ze svízelné situace dostane mnohem snáz než slušný poctivý člověk.

S rakovinou bojující Slováčková v tom není sama: Hvězda Modrého kódu Sejnová (26) pláče!

18.November » Blesk.cz
Nemoci si nevybírají a bohužel ani život ohrožující rakovina není výjimkou. Se zhoubným nádorem prsu v současné době bojuje herečka Anička Slováčková (24). Není na to však sama, už od začátku je jí kromě rodiny a dalších oporou i kolegyně a kamará...

Hrozba zhoubné nemoci ji donutila jednat: Krásná blondýnka chodí na pravidelné kontroly. S čím?

17.June » Super.cz
Herečku Michaelu Sejnovou (27) vídáme pravidelně na televizních obrazovkách. Tentokrát jsme ji navštívili na natáčení oblíbeného seriálu z lékařského prostředí a zeptali se, jak je na tom s prevencí.

Michaela Sejnová v péči lékařů kvůli rakovině prsu! Co hvězdu Modrého kódu potkalo?

16.May » Blesk.cz
Nemoci nechodí po horách, ale po lidech, a to i ty nejzákeřnější. Na vlastní tělo se o tom přesvědčila i hvězda seriálu Modrý kód Michaela Sejnová (27). Patronka projektu Blesk Ordinace na své zdraví někdy sice kašle, ale strašák v podobě rakoviny...

Herečka, kterou šikanovala její kolegyně, z Modrého kódu na vlastní žádost odchází

18.April » Žena-in.cz
Oblíbenou herečku Anastasii Chocholatou (18) pravidelně vídáme jako sestřičku Evu v seriálu Modrý kód. V něm byla v poslední době šikanována sestřičkou Libuškou, kterou hraje Michaela Sejnová. Nyní ze seriálu odchází.

Konec hvězdy Modrého kódu: Výpověď kvůli stresu!

13.April » Aha!
Už žádná šikana! To si může říct hvězda Modrého kódu Anastázie Chocholatá (18). Představitelka sestřičky Evy, kterou tyranizovala kolegyně, na vlastní žádost odchází.

Tato informační stránka o Michaela Sejnová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Sejnová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes