15
new stories - click to show

Jiří Zonyga

Related to

Martina Pártlová odtajnila svoji minulost po pěvecké soutěži: Neměla práci a utratila všechny úspory

2.July » Super.cz
Už je to dvanáct let, co Martina Pártlová (41) skončila na třetím místě po Jiřím Zonygovi a Ondřeji Rumlovi v show X Factor. Svým následovníkům v pěveckých soutěžích ovšem palce moc často nedrží. "Už takhle je nás moc," řekla nám, i když tak troch...

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od pátku 1. května od 19 hodin ho bude možné zhlédnout ze záznamu na Mall.tv v rámci projektu #kulturažije.

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od pátku 1. května od 19 hodin ho bude možné zhlédnout ze záznamu na Mall.tv v rámci projektu #kulturažije.

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

30.April » VašeDěti.cz
Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od pátku 1. května od 19 hodin ho bude možné zhlédnout ze záznamu na Mall.tv v rámci projektu #kulturažije. V záznamu titulního h...

Muzikál Mauglí bude online

30.April » Novinky.cz
Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové, který uvádí pražské Divadlo Kalich, bude možné od pátku 1. května od 19 hodin zhlédnout ze záznamu na Mall.tv v rámci projektu #kulturažije.

LIVE stream - Divadlo Kalich | Muzikál Mauglí

30.April » Informuji.cz
Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr... | LIVE stream - (2020-05-01 19:00:00 - 2020-05-01 00:00:00)

Hodnocení uživatelů: Mefisto (Divadlo Hybernia) - 100 % [RaB]

1.February » i-divadlo.cz
Konečně jsem v Hybernii viděl skvělý muzikál. Krásné texty, hudba, scéna. Petr Ryšavý s Karolínou Gudasovou jsou výborní a do rolí se naprosto hodí. Jiří Zonyga podal také dobrý výkon. Velice pobaví scény se studentskou 3 - L. Randák, A. Holá a L....

Nemusí ani do posilovny. Historicky první vítěz X Factoru shazuje kila v kostýmu zlobra

18.January » Super.cz
Počátek roku bývá pro mnohé obdobím hubnutí kil nabraných během svátků a plnění předsevzetí. Do skupiny těch, kteří mají potřebu zhubnout, patří i Jiří Zonyga.

Pojďte s námi na rodinný muzikál Shrek

Jako věrnostní bonus nabízíme našim divákům a abonentům akční vstupenky na výpravnou muzikálovou show pro celou rodinu Shrek. Už tuto sobotu 18. ledna v Enteria Areně!

Hrozilo, že mu lékaři uříznou celou nohu. Jak je na tom první vítěz X Factoru po vážné nehodě?

12.January » Super.cz
Když dnes Jiřímu Zonygovi přejí lidé pevné zdraví, není to pro něj pouze fráze. Historicky první vítěz soutěže X Factor na tom totiž v nedávné době nebyl vůbec dobře. Zpěvák měl vážnou nehodu na motorce, do kolene se mu dostal agresivní zánět, a d...

Tato informační stránka o Jiří Zonyga zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Zonyga" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes