15
new stories - click to show

Lukáš Randák

Related to

Lehký průběh nemoci stihl umělce Jihočeského divadla

Ani umělcům se koronavirová nákaza nevyhnula. Zasáhla i činohru, operu Jihočeského divadla a Malé divadlo.

Jihočeské divadlo začíná hrát

Divadlo již může vyprodat své sály. Díky rozvolnění podmínek Ministerstva zdravotnictví budou k dis᠆pozici všechna místa velkého sálu v historické budově a Studiové scéně Na Půdě, stejně tak v Malém divadle.

LIVE stream – Lukáš Randák

29.March » Informuji.cz
Na pondělí 30. března od 20:00 hodin si svůj live stream přichystal i... | LIVE stream - (2020-03-30 20:00:00 - 2020-03-30 00:00:00)

Do Opavy přichází Mamzelle Nitouche se Zuzanou Benešovou a Lukášem Randákem

13.October » Musical opereta
Soubor opavské opery posílený mnoha atraktivnímu hosty uvede už 13. října v premiéře novou inscenaci slavné operety Florimonda Hervé Mamzelle Nitouche. Příspěvek Do Opavy přichází Mamzelle Nitouche se Zuzanou Benešovou a Lukášem Randákem pochází z...

Hodnocení uživatelů: Evita (Jihočeské divadlo Č. Budějovice) - 60 % [Čiko]

15.May » i-divadlo.cz
Nepříliš výrazný Lukáš Randák a až příliš výrazná Michaela Gemrotová. Navíc tenhle muzikál nepatří k mým oblíbeným. Asi jsem si sliboval víc od režie Lumíra Olšovského.

Kritické teze Josefa Hermana (No. 4/2019): Evita

Od čtenáře -- České Budějovice poprvé zažily velkou muzikálovou produkci uvedením Evity Tima Riceho a Andrewa Lloyd Webbera. Jihočeské divadlo si poprvé vyzkoušelo, jak v prostředí stálého divadla produkovat světový megahit.

Muzikál Evita okouzlí Budějovice. Připomene sto let od narození hrdinky

29.March » Kultura Deník.cz
Na poslední operní premiéru sezony si Jihočeské divadlo (JD) nechalo slavný muzikál Evita. Tu uvádí podle šéfa opery Tomáše Studeného záměrně.

Tato informační stránka o Lukáš Randák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Randák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes