Eva Pilarová Česká zpěvačka

Vztahuje se k


Články

AKTUÁLNĚ: Podzimní Srdíčkové dny začínají v pondělí 17. září

V týdnu od 17. do 21. září pořádá obecně prospěšná společnost Život dětem tradiční veřejnou sbírku Srdíčkové dny. Tato sbírka se koná již 19. rokem. Za získané finanční prostředky nakupuje Život dětem nejrůznější zdravotnické pomůcky, které pojišť...

Eva Pilarová: Pomalu se zotavuje

16.září » NašeHvězdy.cz
Tak dlouho byla ve formě, a teď tohle! Před nějakou dobou doma upadla, zakopla a letěla do prázdna. Zdůraznila, že kdyby manžel nebyl doma, ležela by doma na zemi zřejmě dodnes, nemohla se totiž pohnout. Její okolí však už může být daleko klidnějš...

Pilarová (79) po dvou zlomeninách musela znovu na sál: Vážná komplikace!

14.září » Blesk.cz
Asi to přehnala s rehabilitacemi. Eva Pilarová (79) se tak těšila na návrat ke zpívání, až zřejmě uspěchala cvičení. „Lékaři zjistili, že se mi posunul šroub ve zlomeném rameni,“ přiznala deníku Aha! zpěvačka.

Eva Pilarová opět v nemocnici! Urychlená operace!

14.září » stars24.cz
Zpěvačka Eva Pilarová své zdraví nešetří. Poté, co utrpěla vážné zranění při pádu na dlažbě, byla hospitalizována v nemocnici a operována. Nyní ale musela na operaci znovu!

Eva Pilarová (79) po dvou zlomeninách: VÁŽNÁ KOMPLIKACE! OKAMŽITÁ OPERACE!

14.září » Aha!
Asi to přehnala s rehabilitacemi. Eva Pilarová (79) se tak těšila na návrat ke zpívání, až zřejmě uspěchala cvičení. „Lékaři zjistili, že se mi posunul šroub ve zlomeném rameni,“ přiznala deníku Aha! zpěvačka.

Eva Pilarová šokuje: Rakovinu mi lékaři nevyléčili!

12.září » stars24.cz
Zpěvačka Eva Pilarová má za sebou těžký boj s rakovinou. Lékaři jí moc nadějí nedávali a měla před sebou mít jen pár měsíců života. Nakonec ale zákeřnou nemoc porazila. Jenže ne pouze za pomoci lékařů. Nemoc podle ní porazilo něco jiného.

Nemocná Šulcová už je na tom líp: Chce pryč od boromejek!

11.září » Blesk.cz
Herečka Jana Šulcová (71) se musela kvůli problémům s páteří uchýlit do kláštera do péče boromejek. Teď se její stav zlepšil a ona se proto modlí, aby se mohla vrátit domů!

Pavel Sedláček - Za podvodnou koupi auta 18 měsíců vězení. Zatčení zpěvačky Pilarové a jeho matky. Zrušená svatba a vězeňská pr

10.září » MagazinSecurity.cz
Zpěvák Pavel Sedláček, který byl tehdy na vrcholu popularity, převezl v roce 1964 podvodným způsobem ze Západního Berlína luxusní vůz Fiat 1800 a léky.

Lékaři Pilarovou nepustili na výstavu

10.září » NašeHvězdy.cz
Přestože by zpěvačka Eva Pilarová (78) nejraději vtrhla zpátky do života a zejména na koncertní pódia se svojí obvyklou vervou, stále není následkem úrazu v pořádku. Poté, co sebou doma praštila na dlaždičky a se zlomeninami absolvovala koncem čer...

Eva Pilarová porazila rakovinu, ale zákeřná nemoc ji změnila

10.září » Týden.cz
Uběhlo 29 let od doby, kdy Eva Pilarová prodělala zákeřné onkologické onemocnění. Jak sama říká, rakovina se u ní začala projevovat poměrně nenápadně. S léčbou se však nespoléhala jen na lékaře. Jak nemoc překonala?

Věřit lékaři, nebo léčiteli? Eva Pilarová prozradí, jak překonala rakovinu

7.září » Týden.cz
Jste zapřísáhlým zastáncem tradiční medicíny, nebo byste se bez obav svěřili do ruky léčiteli? Ať už je vám bližší první nebo druhá možnost, nenechte si ujít dnes večer premiérový díl Tenkého ledu Dany Morávkové na téma Lékaři vs. léčitelé!

Eva Pilarová: Nemoc mě změnila

7.září » Týden.cz
Do pátečního dílu pořadu Tenký led Dany Morávkové přijala pozvání hudební legenda, zpěvačka Eva Pilarová, aby se s diváky podělila o své zkušenosti s vážnou nemocí, klasickou medicínou, léčitelstvím i se vším, co jí psychicky pomohlo.
Marian Vojtko - Slovenský tenorový operní a muzikálový zpěvák
Adam Mišík - Český zpěvák
Jan Cimický - Český psychiatr

Tato informační stránka o Eva Pilarová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Pilarová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes