15
new stories - click to show

Magdalena Kulasová

Related to

Zeman měl pravdu. Nedělejme zbabělý kompromis

Naše povinnost je pořád stejná, jako byla 24. února 2022. Pomoci Ukrajině, jak jen bude potřebovat, a podporovat ji v tom, k čemu se sama rozhodne. Tak, jak to radil Miloš Zeman.

Ruská ekonomika na kolenou? Ani náhodou, jede díky zbrojení

Na ruskou ekonomiku se sice snesly největší sankce v historii, přesto není ani zdaleka na kolenou. Zatím. Delší válka by ji mohla poškodit.

„Co dělají Ukrajinci?“ ptal se diskutér Rakušana. Odpověď dostal od publika

V předvečer dvou let od zahájení ruské invaze na Ukrajině svolal šéf hnutí STAN debatu s těmi, kteří se často stávali hlavním terčem útoků na jeho předchozích debatách.

Podívejte se: Takhle zemědělci najeli na hraniční přechod

22.February » Seznam Zprávy
Nespokojení zemědělci vyrazili se svou technikou na hraniční přechody i do vnitrozemí. Chtějí upozornit na přílišnou byrokracii, nastavení dotací i příliš levné dovozy potravin ze zahraničí.

Rusko vyhrožovalo sestřelením našeho letadla, tvrdí francouzský ministr

22.February » Seznam Zprávy
Francouzský ministr obrany Sébastien Lecornu považuje incident z oblasti Černého moře za ruský pokus zastrašit Francii. Za další takový pokus považuje to, že nedaleko pobřeží severní Francie nedávno zakotvila ruská válečná loď.

Akt pokání. Odsouzení vyjádřili úctu obětem a omluvili se za spáchané činy

22.February » Seznam Zprávy
Reflexe viny a omluva obětem. Patnáct odsouzených diskutovalo o tom, s jakými problémy se může oběť trestného činu potýkat a co prožívá. Akce s názvem Akt omluvy se uskutečnila ve věznici Jiřice ve Středočeském kraji.

Znásilnění zažila každá pátá žena. Pachatele většina z nich znala

22.February » Seznam Zprávy
S některou z forem sexualizovaného násilí se setkala více než polovina žen. Se znásilněním každá pátá. Ženy, které byly znásilněny do svých 15 let, téměř všechny (93 %) uvedly, že to mělo negativní dopady na jejich následný život.

Jak ochránit děti před HHC? Starosta vyrazil do večerky na gentlemanskou dohodu

14.February » Seznam Zprávy
Některá města se pokouší eliminovat prodejní automaty, jinde se zase snaží o dohodu s majiteli obchodů. Prodej HHC zatím není zákonem regulován, a radnice proto hledají jiné cesty, jak zamezit tomu, aby se látka dostala k dětem.

Britské baletky promluvily o šikaně a anorexii. Drsné metody zažily i Češky

4.February » Seznam Zprávy
ANALÝZA. Nejslavnější baletní školy ve Velké Británii čelí kritice, že metody výuky vedou k psychickým i fyzickým obtížím studentů a zejména studentek. Tlak na „dokonalou“ figuru vládne i na českých tanečních školách.

Pan Slušný jede poslední závod. Štybar se loučí

4.February » Seznam Zprávy
Zdeněk Štybar se symbolicky loučí s bohatou cyklistickou kariérou tam, kde ji slavně zahájil. Jeho posledním závodem bude v neděli elitní kategorie MS v cyklokrosu v Táboře, kde před 14 lety vybojoval titul světového šampiona.

Nebezpečné látky míří do Evropy třeba jako sůl do koupele, varuje Vobořil

4.February » Seznam Zprávy
Od loňska čeká na schválení novela, která reguluje mimo jiné prodej bonbonů či sušenek s HHC. Protidrogový koordinátor ale upozorňuje, že ve chvíli, kdy se problémy s jednou látkou vyřeší, další už míří na trh. Nejčastěji z Číny.

Obrazem: Na den s lékařkou na chirurgii. Jak se operují nádory

3.February » Seznam Zprávy
Odstraňuje nádory i radí mladším kolegům při operačních výkonech a ošetření pacientů s akutními problémy. Společně s Ellen Konečnou vás Seznam Zprávy provedou dnem lékaře na chirurgické klinice.

Tato informační stránka o Magdalena Kulasová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Magdalena Kulasová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes