15
new stories - click to show

Samo Marec

Related to

Šéf Lánské obory Rus končí, Hrad vybral jeho nástupce

2.February » Seznam Zprávy
Pavel Rus končí po sérii přešlapů, na které upozornily Seznam Zprávy. Michal Pernica už v Lesní správě Lány v minulosti působil.

Tak vypadá Brusel „po bitvě“: Traktory odjely, jen despotismus nešel sundat

2.February » Seznam Zprávy
Uklízecí četa v pátek horko těžko sundávala transparent, který farmáři drátem připoutali k soše v srdci Bruselu. Z fasád se smývala vajíčka a z chodníků hnůj, co tu zbyl po protestu zemědělců proti ekologickým regulacím.

TMBK: Orbán posvětil miliardy pro Ukrajinu. Teď se třese strachy

2.February » Seznam Zprávy
Orbán chtěl na summitu v Bruselu v otázce podpůrného balíčku pro Ukrajinu uhrát skóre 26:1. Jenže se svojí vydírací taktikou neuspěl. Teď se logicky bojí výprasku z vyšších míst. Koláž TMBK pro Seznam Zprávy.

Exportní banka zdvojnásobila zisk

2.February » Seznam Zprávy
Česká exportní banka loni vydělala přes jednu miliardu korun hrubého. Vývozcům poskytla záruky či úvěry za téměř sedm miliard korun.

Komentář: Na Slovensku euro milujeme. A víme proč

12.January » Seznam Zprávy
Společná měna má u Slováků rekordní podporu. Slovenská koruna nikomu nechybí a naposledy jsem ji viděl, když jsem byl před několika lety pracovně v Keni. Místí průvodce mi ukazoval suvenýry, které dostal od turistů.

Vánoční cesta do hlubin duše lyžařského instruktora

24.December » Seznam Zprávy
Sníh rozhodoval o všem. Když napadl, bylo dobře. Znamenalo to, že vleky pojedou, turisti budou lyžovat, my je budeme učit. Budou peníze. Ne miliony, jenom peníze. Například na zimní boty.

Dva temné roky. Vědci doplnili teorii konce dinosaurů

31.October » Seznam Zprávy
Vyhubení až 75 % života včetně dinosaurů po dopadu velkého asteroidu na území dnešního Mexika podle nové studie způsobil prach, který nejenže ochladil klima, ale i zastavil fotosyntézu všech rostlin.

Vyšetřování u známého exekutora: z účtu jeho úřadu zmizelo 85 milionů

20.October » Seznam Zprávy
Exekutor Igor Ivanko, kterého nyní prověřuje policie, sám dříve podal trestní oznámení. Tvrdil v něm, že o vyvedení zhruba 85 milionů z jeho úřadu nevěděl. Policisté mu neuvěřili a označili toto trestní oznámení za účelové.

Vlastní jablka i káva. Kofola jde pro suroviny do Jeseníků i přes půl světa

20.October » Seznam Zprávy
Kofola řeší původ surovin a stále víc tak nakukuje také do zemědělství. Poté, co se intenzivně pustila do pěstování a zpracování bylin, rozšiřuje svůj záběr o vlastní jablečné sady a kávovou plantáž v Kolumbii.

Kamera zachytila explozi letounu s vagnerovci

27.September » Seznam Zprávy
Ve městě Gao na severu Mali minulou sobotu při přistávání havaroval vojenský letoun. Stroj podle všeho přepravoval malijské vojáky a žoldnéře z ruské Vagnerovy skupiny. Na sociálních sítích se nyní objevily záběry nehody.

Kundera obsadí poslední místo v tzv. čestném kruhu na brněnském hřbitově

27.September » Seznam Zprávy
Milan Kundera zemřel v červenci v 94 letech v Paříži a jeho manželka Věra vyjádřila přání, aby jeho ostatky jednou spočinuly v rodném Brně.

Brno si bere na halu rekordní úvěr. „Černá díra na peníze,“ tvrdí opozice

18.September » Seznam Zprávy
Na brněnském Výstavišti má do tří let vyrůst multifunkční aréna pro 13 tisíc diváků. Předběžné náklady počítají až se šesti miliardami korun, podle expertů hrozí další prodražení. Město si vezme úvěr přes dvě miliardy korun.

Tato informační stránka o Samo Marec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Samo Marec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes